| Fórum |
Témata |
Příspěvky |
Poslední příspěvek |
 |
Časté dotazy
Nejčastěji kladené dotazy jsou zde zodpovězeny, podívejte se sem.
|
9 |
47 |
13.6.18, 15:40
Šemik
|
| Témata |
Autor |
Odpovědi |
Zobrazení |
Poslední příspěvek |
| Oznámení |
 |
TW v plnem provozu
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Viky |
15 |
274463 |
28.2.25, 11:00
Veteranista
|
| Témata |
 |
výměna topení z feldy do fáva
[ Přejít na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]
|
hardb |
81 |
31274 |
31.1.09, 12:45
hardb
|
 |
Logika ovládání el. palivového čerpadla
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Nepér |
18 |
6325 |
31.1.09, 11:15
varok
|
 |
Větrák chladiče Felicia
|
pajavlk |
8 |
7146 |
31.1.09, 11:05
varok
|
 |
Odskok kufru.
[ Přejít na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]
|
Dawid130 |
98 |
27685 |
30.1.09, 23:50
Šemik
|
 |
NESVIETI MI OVLADANIE NA KURENIE ANI ZAPALOVAC
|
dj-karibik |
4 |
2193 |
30.1.09, 11:02
Jarda S.
|
 |
Klimatizace
|
Stipl |
8 |
4380 |
30.1.09, 09:20
jozef sery
|
 |
jak na výměnu rozdělovače???
|
cames |
9 |
3076 |
29.1.09, 21:23
fatal
|
 |
Zadni mlhovky - felda-favo
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Šemik |
23 |
8586 |
28.1.09, 18:53
venda
|
 |
Stěrače
|
Deimos182 |
5 |
2288 |
26.1.09, 23:21
Deimos182
|
 |
autozasuvka - felda
|
Neex |
5 |
3823 |
26.1.09, 20:05
vopaje
|
 |
Jak zapojit přední mlhovky Fel.
|
Zzdenda |
8 |
4371 |
26.1.09, 17:12
Petr105
|
 |
dobíjení
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Lu |
19 |
5986 |
26.1.09, 16:28
karlosons
|
 |
baterka ? altik ? rele ?
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
sharpers |
28 |
7572 |
26.1.09, 10:08
M3Power
|
 |
Pojistka Favorit
|
Jiri |
2 |
1933 |
25.1.09, 23:39
Jiri
|
 |
ŠKODA 120, NEJDE JISKRA
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
Frk |
40 |
9600 |
25.1.09, 21:11
Šemik
|
 |
Jaké Relátko?
|
Bladecek |
4 |
2615 |
25.1.09, 18:57
Bladecek
|
 |
CHYBA Octavia 1,9 TDI ABS/smerovky/klakson
|
onakvee |
4 |
5161 |
24.1.09, 18:12
onakvee
|
 |
přístrojová deska z felicie na favorit
[ Přejít na stránku: 1, 2, 3 ]
|
hardb |
34 |
20656 |
21.1.09, 19:28
hardb
|
 |
zámek octávia 1,9D/03 do 1,6SR/98
|
Milan Koukal |
5 |
2741 |
20.1.09, 22:23
Ondras83
|
 |
starter alebo baterka
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
congy |
19 |
5613 |
20.1.09, 22:21
spartra
|
 |
Přístrojovka Felicia - výměna?
|
prodotto |
6 |
3102 |
20.1.09, 22:17
škodař
|
 |
Imobilizér + DO k centrálu.
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Dawid130 |
20 |
6510 |
20.1.09, 16:29
Dawid130
|
 |
navi DX golf, necte cd
|
damat |
0 |
1645 |
19.1.09, 20:50
damat
|
 |
Motor s vrtulí
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Matthes |
15 |
5192 |
19.1.09, 18:47
michalkatka
|
 |
Výměna ventilátoru chlazení š120
|
lukisoft |
6 |
2697 |
19.1.09, 14:32
Kristensen
|
 |
Koľko je hodné zapaľovanie na Favo?
|
ferrari |
3 |
1577 |
18.1.09, 22:37
ferrari
|
 |
Felicia: výměna žárovek v čudlíkách
|
tomasjavorsky |
12 |
7138 |
18.1.09, 22:20
Kristensen
|
 |
Centrální zamykání Jablotron
|
komar.la |
4 |
1913 |
16.1.09, 20:54
varok
|
 |
Nefunkcni: Ostrikovace(predni, zadni, svetel) + zadni sterac
|
Tesa |
4 |
1545 |
16.1.09, 20:43
varok
|
 |
Baterka zlobí sviňa arabská
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Kristensen |
23 |
6305 |
16.1.09, 20:16
varok
|
 |
Nafouklá baterie
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Vitezslav |
22 |
7954 |
16.1.09, 19:56
varok
|
 |
seat toledo...nefungujou potkávačky
|
Ondras83 |
3 |
2055 |
13.1.09, 20:39
Ondras83
|
 |
RIDICI JEDNOTKA FABIA 1.4MPi, pri mrazu nenastartuje
|
damat |
14 |
7030 |
12.1.09, 22:23
damat
|
 |
kontrolka dobijeni felicie 1.6
|
Hrmino |
11 |
4397 |
11.1.09, 17:49
vopaje
|
 |
Problém v pojistné skříni?Favorit 93
|
gothaj |
8 |
2740 |
11.1.09, 17:22
cyz
|
 |
poistka tretia z prava
|
MirkoM |
5 |
3595 |
11.1.09, 07:42
MirkoM
|
 |
zadní mlhovky na Fáčku
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Beda |
15 |
5480 |
10.1.09, 23:00
Beda
|
 |
bateria? starter?
|
hs23springo |
12 |
4806 |
9.1.09, 23:11
cyz
|
 |
Ako zapojiť plavák na favorite
|
kasper11 |
2 |
1591 |
9.1.09, 21:57
kasper11
|
 |
Koupě nové autobaterie
|
Dan |
13 |
4325 |
9.1.09, 10:12
Kristensen
|
 |
Felina ´95...po zapnutí stěračů vyletí pojistka
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
Martin 007 |
25 |
9551 |
7.1.09, 20:31
bobeš
|
 |
Felicie nestartuje
|
venca.m |
13 |
7601 |
6.1.09, 22:46
venca.m
|
 |
Pomozte: Alternator
|
miki494 |
4 |
2601 |
6.1.09, 17:21
miki494
|
 |
Nesvítí brzdová světla
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
JanM |
17 |
10319 |
6.1.09, 16:27
Šemik
|
 |
výměna svíček Forman
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
HonzaX |
15 |
6747 |
6.1.09, 15:50
chemer
|
 |
alternátor felicia
|
HaBaKuK |
7 |
3220 |
4.1.09, 19:58
Šemik
|
 |
Zapojení cyklovače
[ Přejít na stránku: 1, 2 ]
|
chemer |
21 |
6575 |
3.1.09, 16:02
chemer
|
 |
Elektrika Favorit
|
Davulus |
7 |
2652 |
3.1.09, 14:48
gokralik
|
 |
airbag
|
Kristensen |
13 |
3821 |
2.1.09, 15:18
Kristensen
|
 |
Autobaterie pro Fel 1,6
|
Vlastik |
7 |
3975 |
2.1.09, 09:57
Radek19_ae
|
|
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník |
|
Nové příspěvky |
|
 |
Žádné nové příspěvky |
|
 |
Oznámení |
|
Nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Oblíbené ] Bez nových příspěvků [ Oblíbené ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Oblíbené ] |
|
 |
Důležité |
|
Nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
![Bez nových příspěvků [ Zamknuté ] Bez nových příspěvků [ Zamknuté ]](./styles/TW_Style/imageset/topic_read_locked.gif) |
Žádné nové příspěvky [ Zamknuté ] |
|
 |
Přesunuté téma |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|