škoda 125 L (LPG) problém cukání
| Autor |
Zpráva |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
jé, dík:) jo, je z garde, ani nevím, kde se mi tu objevil, je menší než origo a není excntrický, a s potahem se dobře drží, tak jsem ho tam šupnul:)
|
| 26.12.07, 21:23 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
ivan6464
Registrován: 23.10.06, 13:51 Příspěvky: 17
|
POTREBOVSAL BY SOM PORADIT.MAM FELDU MPI NA LPG.Z NICOHO NIC MI PADNU OTACKY A AUTO ZHASNE.NASTARTUJEM A IDE DALEJ.CIM TO MôZE BYT?
|
| 4.1.08, 22:36 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
ivan6464 píše: POTREBOVSAL BY SOM PORADIT.MAM FELDU MPI NA LPG.Z NICOHO NIC MI PADNU OTACKY A AUTO ZHASNE.NASTARTUJEM A IDE DALEJ.CIM TO MôZE BYT?
nad karbecem máš směšovač a něm je příruba na kterou je nasazena hadice mrkni jestli jsou ty dva šroubky příruby dobře utažené, co LPG filtr ten jsi měnil, a co elektrika jak máš ten přepínač když ti ti chcípne mrkni jestli stítí miloš
|
| 5.1.08, 14:34 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
karbecem?
|
| 7.1.08, 13:50 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
No to je takovy to zarizeni na motoru, je na nem nasazena ta modra vopicarna s filtrem. 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 7.1.08, 14:14 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
Matthes píše: No to je takovy to zarizeni na motoru, je na nem nasazena ta modra vopicarna s filtrem. 
Na MPI?? 
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 7.1.08, 14:29 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
CROWACK píše: Matthes píše: No to je takovy to zarizeni na motoru, je na nem nasazena ta modra vopicarna s filtrem.  Na MPI?? 
Aj karamba ... On Miloš odpovidal ivanovi6464 a ne Marrovi. Sem si toho predtim nevsim a myslim ze Marra taky ne a proto to cely tady 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 7.1.08, 14:48 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
tak tomu se zas tak nedivte to běžné označení na vrakecu karbec na feldu nebo karbec na MPi, já jsem na to přešel taky protože když někomu vykládám o klapce tak stejně kolikrát neví o čem mluvím miloš
|
| 7.1.08, 15:17 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
jj, v pohodě, jen mi to přišlo divný, bo vstřikovače vypadají jinak než SEDR, LEKR atd:D Jinak vim co to je karbec  joke  btw...k tomu cukání, svíčky skleplé, odtrh nastaven... ještě jsem nezkoušel ten řetěz...ale co jsem si všiml k tomu cukání... jedu na dvojku, lehce vytáčím, 2000 otáček zacuká, chvilku nic, 2700 opět zacuká, a pak nic, pohoda..... sundám nohu z plynu, brzdím motorem, opět ve stejných vlnách a otáčkách zahoupe...při odstaveném plynu a normálně klesajících otáčkách...?! co to je?
|
| 11.1.08, 19:22 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
Marra píše: jj, v pohodě, jen mi to přišlo divný, bo vstřikovače vypadají jinak než SEDR, LEKR atd:D Jinak vim co to je karbec  joke  btw...k tomu cukání, svíčky skleplé, odtrh nastaven... ještě jsem nezkoušel ten řetěz...ale co jsem si všiml k tomu cukání... jedu na dvojku, lehce vytáčím, 2000 otáček zacuká, chvilku nic, 2700 opět zacuká, a pak nic, pohoda..... sundám nohu z plynu, brzdím motorem, opět ve stejných vlnách a otáčkách zahoupe...při odstaveném plynu a normálně klesajících otáčkách...?! co to je?
si ještě označ předstih a trochu uber miloš
|
| 11.1.08, 19:59 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
dobroš, uberu -uvidím, díkes!
|
| 11.1.08, 23:18 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
no ještě jsem to probral se strýčkem, ten má celý život škodovky a dělá si je sám a říkal a já si to taky trochu myslím, že řetěz by to neměl být...aby to cukalo díky řetězu... ale tak možný to je...auto má ale od výroby najeto 40000 z toho 5 na lpg...rozvody už trochu slyšet jsou , ale žádná hrůza, rozdělovač - vůle jsem vymezil, ale možná je zrada v odstředivé regulaci, ale to nevím jak by se projevilo, každopádně teď jezdím se zaslepenou podtlakovkou, protože se mi to zdá lepší, míň to cuká, než se zapojenou... nevím.... stryc mi říkal že to bude vůle na unašeči rozdělovače, tam jsem dal new čep, takže vůle není, ale jestli myslel vůli už od komínku na ozubení, nevím... prostě to pocukává furt na čtverku kolem 2200 trojka kolem 2500 dvojka 2700 otáček...nevím co s tím už... jo a taky - měnil jsem těsnění pod hlavou - nic, furt stejný, ventilovou vůli jsem vymezil, taky žádný vliv
|
| 18.3.08, 14:15 |
|
 |
|
Kachnis
Moderátor
Registrován: 8.6.06, 11:31 Příspěvky: 10612 Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
|
Semiku, az te uvidim, tak za ty kecy na kyvku te uz uskrtim  treba Tobiash mel na julii kyvku a joutůb tam s tim prasil jako krava a nic... v metalexu jim delali 53kW a taky nic... ach jo.. tenhle svet ovladaj amici,talibanci a vleckari
_________________ 742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru Kdyz do sveta,tak s litinou.. http://kachnis.techsajt.cz
|
| 18.3.08, 14:44 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
není možný, že tento problém mám jen já...snad není moje škodovka jediná cukavá 
|
| 19.3.08, 20:44 |
|
 |
|
Marra
Registrován: 24.3.07, 10:11 Příspěvky: 326 Bydliště: Nový Jičín
|
já jsem bezradný, už dokonce s tátou uvažujem o jiném motoru:( čím víc je auto zatížené, tím více to houpe, prostě kolem 2500 otáček to auto cuká a dělá to plyn i benzin, tak buď je tam něco kur...sky nevyváženého, nebo elektrika...ale vše funguje, přemýšlím o odstředivé regulaci, co ta může způsobit?
|
| 9.4.08, 19:18 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|