| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zahada Q - nejak divne nechladi. https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=11196 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Viky [ 29.5.08, 22:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Zahada Q - nejak divne nechladi. |
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit. Jede dobre. Na LPG normalka, zadnej problem. Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim. Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se? Ocekavam napady a navrhy. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.5.08, 22:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Zahada Q - nejak divne nechladi. |
Viky píše: Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit. Jede dobre. Na LPG normalka, zadnej problem. Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim. Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se? Ocekavam napady a navrhy. chladič KO miloš |
|
| Autor: | Dawid130 [ 29.5.08, 22:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Zahada Q - nejak divne nechladi. |
slovacek.milos píše: Viky píše: Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit. Jede dobre. Na LPG normalka, zadnej problem. Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim. Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se? Ocekavam napady a navrhy. chladič KO miloš Ale jak vysvětliš že na LPG to chladí. |
|
| Autor: | patrik-hp [ 29.5.08, 22:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.5.08, 22:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak jak píše nakrmil motor dobrým palivem a LPG je palivo horší, třeba moje žena ta vaří pořád nepomůže nic |
|
| Autor: | Viky [ 29.5.08, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
patrik-hp píše: Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru..... |
|
| Autor: | patrik-hp [ 29.5.08, 22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: tak jak píše nakrmil motor dobrým palivem a LPG je palivo horší, třeba moje žena ta vaří pořád nepomůže nic |
|
| Autor: | patrik-hp [ 29.5.08, 22:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Viky píše: patrik-hp píše: Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru..... |
|
| Autor: | fatal [ 30.5.08, 08:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Zahada Q - nejak divne nechladi. |
Viky píše: Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit... Možná je to blbost, ale někde jsme tu řešili teplotu motoru při chudé směsi, nemůže to být kombinací chudé směsi a nevhodného předstihu? Někdo mě tuším přesvědčoval, že chudá směs zvedne teplotu motoru o 10°C, ale já jsem mu nevěřil. Chtěl jsem to zkusit, ale nebyla zatím příležitost, a když jsem měl extra chudou směs na minulém motoru, nevšiml jsem si nějakého přehřívání. Plyn má větší oktanové číslo, proto mě napadl ten předstih. Ale stejně je to divné, něco v chladícím okruhu musí být špatné. |
|
| Autor: | Kristensen [ 30.5.08, 08:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na LPG to neudělá protože LPG chladí |
|
| Autor: | Matthes [ 30.5.08, 08:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Na LPG to neudělá protože LPG chladí No proto na LPG taky problemy nejsou ... On to myslel obracene |
|
| Autor: | Kachnis [ 30.5.08, 10:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je to zvlastni... lpg hori s vyssi teplotou, takze teplo se produkuje v hlave vic,ale zase v reduktoru se teplo sporebovava na vyrobu plynyho plynu.nevim, co ma vetsi vliv.. kazdopadne kdyz to dela jen s benzinem, zkusil bych tu smes.. kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne.jesli ti nastavoval semik,tak na smesi pridej 1/4 - 1/2 otacky a dorovnej vzduchem.kdyz to nebude ono,mas problem |
|
| Autor: | fatal [ 30.5.08, 10:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kachnis píše: ...kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne... Na volnoběhu... V tahu dělá směs kombinace trysek s vzdušníky, takže bych se podíval spíše na osazení karbu, zda tam není malá tryska. |
|
| Autor: | Kachnis [ 30.5.08, 10:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
1. komora 112 a vzdusnik 160 a druha komora tryska 135 a vzdusnik 140 na sedru a na edsru mam ted to samy |
|
| Autor: | Martin [ 30.5.08, 10:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
S tou chudou směsí mě to taky napadlo, vím, že se takto seřizují modelářské motorky, že se měří teplota a když se přehřívá, tak se přidá. |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|