Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

Zahada Q - nejak divne nechladi.
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=11196
Stránka 1 z 3

Autor:  Viky [ 29.5.08, 22:14 ]
Předmět příspěvku:  Zahada Q - nejak divne nechladi.

Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit.
Jede dobre.

Na LPG normalka, zadnej problem.
Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.

Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?

Ocekavam napady a navrhy.

Autor:  slovacek.milos [ 29.5.08, 22:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.

Viky píše:
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit.
Jede dobre.

Na LPG normalka, zadnej problem.
Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.

Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?

Ocekavam napady a navrhy.


chladič KO miloš

Autor:  Dawid130 [ 29.5.08, 22:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.

slovacek.milos píše:
Viky píše:
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit.
Jede dobre.

Na LPG normalka, zadnej problem.
Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.

Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?

Ocekavam napady a navrhy.


chladič KO miloš


Ale jak vysvětliš že na LPG to chladí.

Autor:  patrik-hp [ 29.5.08, 22:19 ]
Předmět příspěvku: 

Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... :)

Autor:  slovacek.milos [ 29.5.08, 22:22 ]
Předmět příspěvku: 

tak jak píše nakrmil motor dobrým palivem a LPG je palivo horší, třeba moje žena ta vaří pořád nepomůže nic :shock: v neděli jsme měli vepřo knedlo zelo a to jsem se zapotil než jsem to sežral, :roll: dnes byl zeleninový salát a v klídku žádný var :D miloš

Autor:  Viky [ 29.5.08, 22:26 ]
Předmět příspěvku: 

patrik-hp píše:
Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... :)

Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru.....

Autor:  patrik-hp [ 29.5.08, 22:49 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
tak jak píše nakrmil motor dobrým palivem a LPG je palivo horší, třeba moje žena ta vaří pořád nepomůže nic :shock: v neděli jsme měli vepřo knedlo zelo a to jsem se zapotil než jsem to sežral, :roll: dnes byl zeleninový salát a v klídku žádný var :D miloš
:D

:lol: :lol: :D :lol: :D

Autor:  patrik-hp [ 29.5.08, 22:53 ]
Předmět příspěvku: 

Viky píše:
patrik-hp píše:
Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... :)

Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru.....


:D :lol: Tak promiň za podezřívavost ...Ale ty to auto taky sem tam proženeš....Možná se tam něco klube :P

Autor:  fatal [ 30.5.08, 08:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.

Viky píše:
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit...


Možná je to blbost, ale někde jsme tu řešili teplotu motoru při chudé směsi, nemůže to být kombinací chudé směsi a nevhodného předstihu? Někdo mě tuším přesvědčoval, že chudá směs zvedne teplotu motoru o 10°C, ale já jsem mu nevěřil. Chtěl jsem to zkusit, ale nebyla zatím příležitost, a když jsem měl extra chudou směs na minulém motoru, nevšiml jsem si nějakého přehřívání. Plyn má větší oktanové číslo, proto mě napadl ten předstih. Ale stejně je to divné, něco v chladícím okruhu musí být špatné.

Autor:  Kristensen [ 30.5.08, 08:47 ]
Předmět příspěvku: 

Na LPG to neudělá protože LPG chladí

Autor:  Matthes [ 30.5.08, 08:49 ]
Předmět příspěvku: 

Kristensen píše:
Na LPG to neudělá protože LPG chladí


No proto na LPG taky problemy nejsou ... On to myslel obracene :)

Autor:  Kachnis [ 30.5.08, 10:07 ]
Předmět příspěvku: 

je to zvlastni... lpg hori s vyssi teplotou, takze teplo se produkuje v hlave vic,ale zase v reduktoru se teplo sporebovava na vyrobu plynyho plynu.nevim, co ma vetsi vliv.. kazdopadne kdyz to dela jen s benzinem, zkusil bych tu smes.. kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne.jesli ti nastavoval semik,tak na smesi pridej 1/4 - 1/2 otacky a dorovnej vzduchem.kdyz to nebude ono,mas problem :-)

Autor:  fatal [ 30.5.08, 10:27 ]
Předmět příspěvku: 

Kachnis píše:
...kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne...


Na volnoběhu... V tahu dělá směs kombinace trysek s vzdušníky, takže bych se podíval spíše na osazení karbu, zda tam není malá tryska.

Autor:  Kachnis [ 30.5.08, 10:40 ]
Předmět příspěvku: 

1. komora 112 a vzdusnik 160 a druha komora tryska 135 a vzdusnik 140 na sedru a na edsru mam ted to samy :) to je pro LS ten nejlepsi nektarek :-) ovsem mit na druhym trysku 160 a vzdusnik 185 to jede taky velmi pekne :)

Autor:  Martin [ 30.5.08, 10:47 ]
Předmět příspěvku: 

S tou chudou směsí mě to taky napadlo, vím, že se takto seřizují modelářské motorky, že se měří teplota a když se přehřívá, tak se přidá.

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/