Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 07:55



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Zahada Q - nejak divne nechladi. 
Autor Zpráva
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Zahada Q - nejak divne nechladi.
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit.
Jede dobre.

Na LPG normalka, zadnej problem.
Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.

Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?

Ocekavam napady a navrhy.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


29.5.08, 22:14
Profil ICQ YIM
Příspěvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.
Viky píše:
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit.
Jede dobre.

Na LPG normalka, zadnej problem.
Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.

Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?

Ocekavam napady a navrhy.


chladič KO miloš


29.5.08, 22:15
Profil

Registrován: 9.2.07, 15:16
Příspěvky: 9049
Příspěvek Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.
slovacek.milos píše:
Viky píše:
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit.
Jede dobre.

Na LPG normalka, zadnej problem.
Na benzin se motor prehriva, kdyz mu nalozim, tak ho uvarim.

Jak je mozny ze na LPG s tim muzu delat vsechno mozny a uchladi se?

Ocekavam napady a navrhy.


chladič KO miloš


Ale jak vysvětliš že na LPG to chladí.


29.5.08, 22:17
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... :)


29.5.08, 22:19
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
tak jak píše nakrmil motor dobrým palivem a LPG je palivo horší, třeba moje žena ta vaří pořád nepomůže nic :shock: v neděli jsme měli vepřo knedlo zelo a to jsem se zapotil než jsem to sežral, :roll: dnes byl zeleninový salát a v klídku žádný var :D miloš


29.5.08, 22:22
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
patrik-hp píše:
Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... :)

Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru.....

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


29.5.08, 22:26
Profil ICQ YIM

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
slovacek.milos píše:
tak jak píše nakrmil motor dobrým palivem a LPG je palivo horší, třeba moje žena ta vaří pořád nepomůže nic :shock: v neděli jsme měli vepřo knedlo zelo a to jsem se zapotil než jsem to sežral, :roll: dnes byl zeleninový salát a v klídku žádný var :D miloš
:D

:lol: :lol: :D :lol: :D


29.5.08, 22:49
Profil

Registrován: 28.6.06, 20:54
Příspěvky: 3257
Bydliště: Brandýs nad Labem
Příspěvek 
Viky píše:
patrik-hp píše:
Viky a co těsnění pod hlavou,nezačíná už hnít?Plyn je na něj agresivní,teda spaliny plynu...Benzín dává obvykle větší výkon než-li vařič a tak to je spojené i s nároky na chlazení a těsnost... :)

Na LPG to dneska jelo poprvy v zivote motoru.....


:D :lol: Tak promiň za podezřívavost ...Ale ty to auto taky sem tam proženeš....Možná se tam něco klube :P


29.5.08, 22:53
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek Re: Zahada Q - nejak divne nechladi.
Viky píše:
Tak jsme dneska Edovi dali LS-POWER a nestacime se divit...


Možná je to blbost, ale někde jsme tu řešili teplotu motoru při chudé směsi, nemůže to být kombinací chudé směsi a nevhodného předstihu? Někdo mě tuším přesvědčoval, že chudá směs zvedne teplotu motoru o 10°C, ale já jsem mu nevěřil. Chtěl jsem to zkusit, ale nebyla zatím příležitost, a když jsem měl extra chudou směs na minulém motoru, nevšiml jsem si nějakého přehřívání. Plyn má větší oktanové číslo, proto mě napadl ten předstih. Ale stejně je to divné, něco v chladícím okruhu musí být špatné.


30.5.08, 08:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Na LPG to neudělá protože LPG chladí

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


30.5.08, 08:47
Profil
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Kristensen píše:
Na LPG to neudělá protože LPG chladí


No proto na LPG taky problemy nejsou ... On to myslel obracene :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


30.5.08, 08:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
je to zvlastni... lpg hori s vyssi teplotou, takze teplo se produkuje v hlave vic,ale zase v reduktoru se teplo sporebovava na vyrobu plynyho plynu.nevim, co ma vetsi vliv.. kazdopadne kdyz to dela jen s benzinem, zkusil bych tu smes.. kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne.jesli ti nastavoval semik,tak na smesi pridej 1/4 - 1/2 otacky a dorovnej vzduchem.kdyz to nebude ono,mas problem :-)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


30.5.08, 10:07
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Kachnis píše:
...kazdej ma uskrceno jak blazen a zbytecne...


Na volnoběhu... V tahu dělá směs kombinace trysek s vzdušníky, takže bych se podíval spíše na osazení karbu, zda tam není malá tryska.


30.5.08, 10:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.06, 11:31
Příspěvky: 10612
Bydliště: Strupčice-Chomutovsko
Příspěvek 
1. komora 112 a vzdusnik 160 a druha komora tryska 135 a vzdusnik 140 na sedru a na edsru mam ted to samy :) to je pro LS ten nejlepsi nektarek :-) ovsem mit na druhym trysku 160 a vzdusnik 185 to jede taky velmi pekne :)

_________________
742 8ti modelů,2 Rapidy, Feliciaq, TAZ 1500, škoda ForMan,Felicia
Š 742 Forever Team, htp never team,Zakladajici clen Klubu ostrych motoru
Kdyz do sveta,tak s litinou..
http://kachnis.techsajt.cz


30.5.08, 10:40
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.06, 19:10
Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
S tou chudou směsí mě to taky napadlo, vím, že se takto seřizují modelářské motorky, že se měří teplota a když se přehřívá, tak se přidá.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


30.5.08, 10:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.026s | 13 Queries | GZIP : Off ]