| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Klikovka z Fabie vs. BMM https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=11284 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cyz [ 3.6.08, 18:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Klikovka z Fabie vs. BMM |
Nevíte co by se stalo kdybych do motoru na Fávo s BMM zabudoval klikovku z Fabie 1,4? Fungovalo by to s původníma hodnotama nebo to chce jiné časování vstřiků? |
|
| Autor: | Matthes [ 3.6.08, 18:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Musis dat i pisty a ojnice, jinak by ti pisty mlatily do hlavy, chip by to asi chtelo kvuli mnozstvi benzinu |
|
| Autor: | Ondras83 [ 3.6.08, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Klikovka z Fabie vs. BMM |
cyz píše: Nevíte co by se stalo kdybych do motoru na Fávo s BMM zabudoval klikovku z Fabie 1,4? Fungovalo by to s původníma hodnotama nebo to chce jiné časování vstřiků? už sem to řešil taky a ser na to...bmm ti tu 1,4 stejně zabije....udělej hlavu, vačku, čip (když už tam chceš sypat prachy) no a budeš vysmátej...jinak jestli 1,4 tak karbec nebo MPI s řj z fábky |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|