Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

palec rozdělovače-největší k*rva na světě
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=11539
Stránka 1 z 2

Autor:  florisimo [ 18.6.08, 22:43 ]
Předmět příspěvku:  palec rozdělovače-největší k*rva na světě

V 10:00 dojedu na chalupu, jdu sekat trávu v zahradě, v 12:00 mám posekáno a jsu pro baštu do auta. Na auto svitilo slunko a tak jsem se rozhodl ho přeprkovat do stínu. Točím, točím a ani škyt. Začal jsem to roztláčet z kopce, pulkilometrovej kopec a ani škyt. Přitom při cestě tam to jelo krásně, žádný cukání, prostě nic a ted to nechce vubec jet. První co mě napadlo jestli někde za barákem nepřistálo ufo, stejně jako to bylo u četníku ze San trope, jdu se podívat a jediný co jsem našel tak sousedku jak se opaluje na střeše. Začal jsem pátrat po závadě, našel jsem spálenej rezistor v palci. Myslel jsem že mám vyhraný, rezistor jsem vyndal, co bylo spálený důkladně vyčistil, rezistor improvizovaně nahradil dátkem a zaizoloval to asfaltem aby to náhodou někde neskákalo. Jiskru to konečně za rozdělovačem dávalo na všechny svíčky, ale auto jsem nenastrotval. Papu co jsem měl z domu mi už došla a tak jsem zavolal bratrancovi aby mě dojel odtáhnout a jestli někde po cestě uvidí palec, ať ho koupí. Nevěřil jsem tomu, ale dal jsem tam novej palec, motor zatočil a naskočil, a jel jako kdyby se nic nestalo. Jsem byl na ten strarej palec tak na*sranej že jsem ho hodil do křa. Nevím čím to bylo, jestli vadilo že tam nebyl ten rezistor a mělo to 0ohmů, nebo to někde bylo prošluslý a na svíčku se dostalo slabý napětí a pod tlakem jiskra neskočila. Každopádně jsem náhradní palec zařadil do své povinné výbavy. A co vy, čím vás kdy auto vychcalo a jaký jste zavedly opatření? Co všecko sebou náhradního vozíte?

Autor:  Carlos [ 18.6.08, 23:14 ]
Předmět příspěvku: 

Jednu dobu za sedačkama byl celej rozděl, pak jsem si řekl že to je k ničemu, takže teď tam není skoro nic, taky se s autem skoro nejezdí, počkej až ti to vyjmenuje Šemik :lol: .

Autor:  fatal [ 18.6.08, 23:15 ]
Předmět příspěvku: 

Jo, není nad palce bez odporu. 8)

Autor:  FerdikF [ 19.6.08, 07:47 ]
Předmět příspěvku: 

Nedávno mi v palci ulítnul ten zobáček co drží jeho polohu. Motor mi začal pěkně bouchat nahoru, fakt slušný rány. Volam mechanikoj, prej že se určo propálil válec. Nakonec stačilo dát novej palec.

Autor:  Šemik [ 19.6.08, 12:25 ]
Předmět příspěvku: 

Carlos píše:
Jednu dobu za sedačkama byl celej rozděl, pak jsem si řekl že to je k ničemu, takže teď tam není skoro nic, taky se s autem skoro nejezdí, počkej až ti to vyjmenuje Šemik :lol: .


Šemik to vypisovat nebude, by se upsal :lol: A stejně si to všechno nepamatuju :(

Ale v podstatě ať se stane cokoliv (klidně ať se zlomí vahadlo) tak mám díly pro opravu :)

Autor:  PETR TOMALA [ 19.6.08, 22:31 ]
Předmět příspěvku: 

A používáte originální palce pal nebo hanhart?Ty bezodporové palce nejsou originální stojí za prd.Mě ve škodovce s favorit zapalováním odešly 3 za 3 měsíce.Ta hmota z které jsou vyrobeny je rozdílná od originálu.Palce se prostě vysokým napětím probijou a konec :evil:
S origošem žádný problém.

Autor:  Teeny [ 19.6.08, 22:36 ]
Předmět příspěvku: 

PETR TOMALA píše:
A používáte originální palce pal nebo hanhart?Ty bezodporové palce nejsou originální stojí za prd.Mě ve škodovce s favorit zapalováním odešly 3 za 3 měsíce.Ta hmota z které jsou vyrobeny je rozdílná od originálu.Palce se prostě vysokým napětím probijou a konec :evil:
S origošem žádný problém.


jedině origo :roll:

Autor:  deekay [ 19.6.08, 22:44 ]
Předmět příspěvku: 

hanhart=pal
(teda pokial ide o rozdelovace)

Autor:  Šemik [ 19.6.08, 22:45 ]
Předmět příspěvku: 

Na Hanhart si já nemůžu v nejmenším stěžovat :wink:

Autor:  PJDefort [ 20.6.08, 06:47 ]
Předmět příspěvku: 

no jo ale sežeňte někde originální palec :?

Autor:  FerdikF [ 20.6.08, 07:22 ]
Předmět příspěvku: 

Nevím co to je za značku, je takovej oranžovej(odpor je zalitej) a je tam skoro 60tis km. Dal jsem tam origo pal s odpůrkem a vydržel tam tři dny, než se rozprsknul.

Autor:  PJDefort [ 20.6.08, 07:45 ]
Předmět příspěvku: 

myslíte že je tenhle palec použitelnej ještě? má za sebou 140000km...už tam mám jinej...právě nějakej ten neorigo oranžovej...ale radši bych zase origo...tak jesi se to ještě dá s timhle...

Obrázek Obrázek Obrázek

Autor:  fatal [ 20.6.08, 10:03 ]
Předmět příspěvku: 

Ten už je dost ošlehaný, chtěl by repasi...

Autor:  Carlos [ 20.6.08, 10:09 ]
Předmět příspěvku: 

Koupit novej, a hanhart, to je snad jako origo ne?

Autor:  PJDefort [ 20.6.08, 10:16 ]
Předmět příspěvku: 

a kde se dá koupit novej Hanhart ? zatim mi je známo že originál palce nejsou k sehnání stejně jako víčka..

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/