| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| palec rozdělovače-největší k*rva na světě https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=11539 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | florisimo [ 18.6.08, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | palec rozdělovače-největší k*rva na světě |
V 10:00 dojedu na chalupu, jdu sekat trávu v zahradě, v 12:00 mám posekáno a jsu pro baštu do auta. Na auto svitilo slunko a tak jsem se rozhodl ho přeprkovat do stínu. Točím, točím a ani škyt. Začal jsem to roztláčet z kopce, pulkilometrovej kopec a ani škyt. Přitom při cestě tam to jelo krásně, žádný cukání, prostě nic a ted to nechce vubec jet. První co mě napadlo jestli někde za barákem nepřistálo ufo, stejně jako to bylo u četníku ze San trope, jdu se podívat a jediný co jsem našel tak sousedku jak se opaluje na střeše. Začal jsem pátrat po závadě, našel jsem spálenej rezistor v palci. Myslel jsem že mám vyhraný, rezistor jsem vyndal, co bylo spálený důkladně vyčistil, rezistor improvizovaně nahradil dátkem a zaizoloval to asfaltem aby to náhodou někde neskákalo. Jiskru to konečně za rozdělovačem dávalo na všechny svíčky, ale auto jsem nenastrotval. Papu co jsem měl z domu mi už došla a tak jsem zavolal bratrancovi aby mě dojel odtáhnout a jestli někde po cestě uvidí palec, ať ho koupí. Nevěřil jsem tomu, ale dal jsem tam novej palec, motor zatočil a naskočil, a jel jako kdyby se nic nestalo. Jsem byl na ten strarej palec tak na*sranej že jsem ho hodil do křa. Nevím čím to bylo, jestli vadilo že tam nebyl ten rezistor a mělo to 0ohmů, nebo to někde bylo prošluslý a na svíčku se dostalo slabý napětí a pod tlakem jiskra neskočila. Každopádně jsem náhradní palec zařadil do své povinné výbavy. A co vy, čím vás kdy auto vychcalo a jaký jste zavedly opatření? Co všecko sebou náhradního vozíte? |
|
| Autor: | Carlos [ 18.6.08, 23:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jednu dobu za sedačkama byl celej rozděl, pak jsem si řekl že to je k ničemu, takže teď tam není skoro nic, taky se s autem skoro nejezdí, počkej až ti to vyjmenuje Šemik |
|
| Autor: | fatal [ 18.6.08, 23:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, není nad palce bez odporu. |
|
| Autor: | FerdikF [ 19.6.08, 07:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nedávno mi v palci ulítnul ten zobáček co drží jeho polohu. Motor mi začal pěkně bouchat nahoru, fakt slušný rány. Volam mechanikoj, prej že se určo propálil válec. Nakonec stačilo dát novej palec. |
|
| Autor: | Šemik [ 19.6.08, 12:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Carlos píše: Jednu dobu za sedačkama byl celej rozděl, pak jsem si řekl že to je k ničemu, takže teď tam není skoro nic, taky se s autem skoro nejezdí, počkej až ti to vyjmenuje Šemik Šemik to vypisovat nebude, by se upsal Ale v podstatě ať se stane cokoliv (klidně ať se zlomí vahadlo) tak mám díly pro opravu |
|
| Autor: | PETR TOMALA [ 19.6.08, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A používáte originální palce pal nebo hanhart?Ty bezodporové palce nejsou originální stojí za prd.Mě ve škodovce s favorit zapalováním odešly 3 za 3 měsíce.Ta hmota z které jsou vyrobeny je rozdílná od originálu.Palce se prostě vysokým napětím probijou a konec S origošem žádný problém. |
|
| Autor: | Teeny [ 19.6.08, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
PETR TOMALA píše: A používáte originální palce pal nebo hanhart?Ty bezodporové palce nejsou originální stojí za prd.Mě ve škodovce s favorit zapalováním odešly 3 za 3 měsíce.Ta hmota z které jsou vyrobeny je rozdílná od originálu.Palce se prostě vysokým napětím probijou a konec S origošem žádný problém. jedině origo |
|
| Autor: | deekay [ 19.6.08, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hanhart=pal (teda pokial ide o rozdelovace) |
|
| Autor: | Šemik [ 19.6.08, 22:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na Hanhart si já nemůžu v nejmenším stěžovat |
|
| Autor: | PJDefort [ 20.6.08, 06:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no jo ale sežeňte někde originální palec |
|
| Autor: | FerdikF [ 20.6.08, 07:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevím co to je za značku, je takovej oranžovej(odpor je zalitej) a je tam skoro 60tis km. Dal jsem tam origo pal s odpůrkem a vydržel tam tři dny, než se rozprsknul. |
|
| Autor: | fatal [ 20.6.08, 10:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ten už je dost ošlehaný, chtěl by repasi... |
|
| Autor: | Carlos [ 20.6.08, 10:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Koupit novej, a hanhart, to je snad jako origo ne? |
|
| Autor: | PJDefort [ 20.6.08, 10:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a kde se dá koupit novej Hanhart ? zatim mi je známo že originál palce nejsou k sehnání stejně jako víčka.. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|