Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

nove rozvody - horsie ako CS vyroba (?)
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=12591
Stránka 1 z 2

Autor:  deekay [ 21.8.08, 12:27 ]
Předmět příspěvku:  nove rozvody - horsie ako CS vyroba (?)

aj vy mate skusenost ze nove, hoci originalne rozvody, stoja za ...
som zvedavy aku mate vy skusenost no ja som pocul len zle nazory

Autor:  michalkatka [ 21.8.08, 13:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: nove rozvody - horsie ako CS vyroba (?)

deekay píše:
aj vy mate skusenost ze nove, hoci originalne rozvody, stoja za ...
som zvedavy aku mate vy skusenost no ja som pocul len zle nazory


zdržujem sa hlasovania, hlasujem za rozvody ČZ

Autor:  Matthes [ 21.8.08, 13:27 ]
Předmět příspěvku: 

Ja s tim problem nemam, po 10tisicich furt drzi, sice ne uz tak napnuty jako driv, ale dobry... :)

Autor:  Dawid130 [ 21.8.08, 13:45 ]
Předmět příspěvku: 

Zatím nevim, mám je v autě 300km

Autor:  Nepér [ 21.8.08, 14:50 ]
Předmět příspěvku: 

No, je pravda, že u feldy jsou slyšet víc...

Autor:  Martin 007 [ 21.8.08, 17:34 ]
Předmět příspěvku: 

Mám je cca 3tisíce km a už jsou lehce vytahaný...slyšet nejsou... 8) 8) 8)

Autor:  madmax [ 21.8.08, 17:59 ]
Předmět příspěvku: 

Uz je mam skoro rok a jsou jako novy, asi to bude tim, ze jsou porad v krabici

Autor:  deekay [ 21.8.08, 19:18 ]
Předmět příspěvku: 

slyset fakt nie su ale uz su u mna vytahane trochu

Autor:  fatal [ 21.8.08, 20:12 ]
Předmět příspěvku: 

Taky už je mám trochu vytahané. 8)

Autor:  ondra120 [ 21.8.08, 20:20 ]
Předmět příspěvku: 

Když rozvody tak CZ, jsou to řetězy světové kvality. např. BMW je bere do prvovýroby a já su na něm na mašině navýsost spokojen.

Autor:  michalkatka [ 21.8.08, 20:43 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
slyset fakt nie su ale uz su u mna vytahane trochu


repasni ten rozdeľovač a uvidíš v akom stave sú tie rozvody...

Autor:  deekay [ 21.8.08, 21:08 ]
Předmět příspěvku: 

michalkatka píše:
deekay píše:
slyset fakt nie su ale uz su u mna vytahane trochu


repasni ten rozdeľovač a uvidíš v akom stave sú tie rozvody...

ked sme menili vacku tak som si sahol na retaz bola trochu ako klinak teda ze sa dala stlacit dole o kusok (zas nie az ako klinak :) ) a to by sa asi nemala (si myslim aspon, teda co najmenej)

Autor:  Šemik [ 21.8.08, 21:13 ]
Předmět příspěvku: 

Trošku to jde i na zcela nových rozvodech :wink:

Autor:  patrik-hp [ 21.8.08, 22:29 ]
Předmět příspěvku: 

Vačky jim dělaj nepříjemnosti...Hlavně ty 260 vejš :wink: :lol: tak že to nebude kvalitou rozvodů...Ale náročností uživatele... :) :D Ale né...Někdy se povedou a někdy vydrží jen třicet tisíc...Hodně moc taky záleží na řidiči,jak zachází s motorem a řadící pákou....Myslím že dělají stále dobré rozvody...jsou pod kontrolou...Pokud je to tedy český výrobek....Čínu a Turkei jsem ještě neviděl a ani bych jí za žádnou cenu neryskoval a nedoporučoval...vždyť to stojí kolem 4 stovek orogo... což je pakatel... :wink:

Autor:  slovacek.milos [ 22.8.08, 07:17 ]
Předmět příspěvku: 

ČZ strakonice jsou asi nejlepší dával jsem i jiné české firma otec a syn, pozoroval jsem zatím jednu feldu 60.000 a jsou slyšet co jsem namontoval nevím jinak s čz jsem měl nejdelší zkušenost 200.000 forman a přes 200.000 byly už slyšet miloš

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/