| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nove rozvody - horsie ako CS vyroba (?) https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=12591 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | deekay [ 21.8.08, 12:27 ] |
| Předmět příspěvku: | nove rozvody - horsie ako CS vyroba (?) |
aj vy mate skusenost ze nove, hoci originalne rozvody, stoja za ... som zvedavy aku mate vy skusenost no ja som pocul len zle nazory |
|
| Autor: | michalkatka [ 21.8.08, 13:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nove rozvody - horsie ako CS vyroba (?) |
deekay píše: aj vy mate skusenost ze nove, hoci originalne rozvody, stoja za ... som zvedavy aku mate vy skusenost no ja som pocul len zle nazory zdržujem sa hlasovania, hlasujem za rozvody ČZ |
|
| Autor: | Matthes [ 21.8.08, 13:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja s tim problem nemam, po 10tisicich furt drzi, sice ne uz tak napnuty jako driv, ale dobry... |
|
| Autor: | Dawid130 [ 21.8.08, 13:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zatím nevim, mám je v autě 300km |
|
| Autor: | Nepér [ 21.8.08, 14:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No, je pravda, že u feldy jsou slyšet víc... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 21.8.08, 17:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mám je cca 3tisíce km a už jsou lehce vytahaný...slyšet nejsou... |
|
| Autor: | madmax [ 21.8.08, 17:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Uz je mam skoro rok a jsou jako novy, asi to bude tim, ze jsou porad v krabici |
|
| Autor: | deekay [ 21.8.08, 19:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slyset fakt nie su ale uz su u mna vytahane trochu |
|
| Autor: | fatal [ 21.8.08, 20:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky už je mám trochu vytahané. |
|
| Autor: | ondra120 [ 21.8.08, 20:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Když rozvody tak CZ, jsou to řetězy světové kvality. např. BMW je bere do prvovýroby a já su na něm na mašině navýsost spokojen. |
|
| Autor: | michalkatka [ 21.8.08, 20:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: slyset fakt nie su ale uz su u mna vytahane trochu repasni ten rozdeľovač a uvidíš v akom stave sú tie rozvody... |
|
| Autor: | deekay [ 21.8.08, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: deekay píše: slyset fakt nie su ale uz su u mna vytahane trochu repasni ten rozdeľovač a uvidíš v akom stave sú tie rozvody... ked sme menili vacku tak som si sahol na retaz bola trochu ako klinak teda ze sa dala stlacit dole o kusok (zas nie az ako klinak |
|
| Autor: | Šemik [ 21.8.08, 21:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Trošku to jde i na zcela nových rozvodech |
|
| Autor: | patrik-hp [ 21.8.08, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vačky jim dělaj nepříjemnosti...Hlavně ty 260 vejš |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.8.08, 07:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ČZ strakonice jsou asi nejlepší dával jsem i jiné české firma otec a syn, pozoroval jsem zatím jednu feldu 60.000 a jsou slyšet co jsem namontoval nevím jinak s čz jsem měl nejdelší zkušenost 200.000 forman a přes 200.000 byly už slyšet miloš |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|