Kaliban123 píše:
A mě přední mlhy svítí i při dálkách zhasnou jen zadní ale neřeším to je mi to šumák víc mi vadí *cenzurováno* co jezdí i když je krásná noc bez mráčku bez kapky deště se zapnutýma mlhovkama.
copak mlhovky ty svítěj aspon dolu ale mě více štvou ty blbci co nemaj seštelovaný světla a vedne jezděj s dálkovejma světlama