Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 09:03



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Tajný vypínač 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.07, 10:02
Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Právě že on se hejbe i při startu je to nepatrný ale v poho viditelný takže když odpojíš snímač tak se otáčkoměr nehejbe

_________________
JM AUTO-MOTO

Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div :-D


1.11.07, 21:48
Profil
Příspěvek Reklama

   
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Kristensen píše:
Právě že on se hejbe i při startu je to nepatrný ale v poho viditelný takže když odpojíš snímač tak se otáčkoměr nehejbe


A co tam dat jeste zpozdovaci clanek, takze pokud by si prepnul na zabezpeceni, tak by jednotka dostavala signaly se zpozdenim a motor by jen skytal a vypadalo by to navic ze auto je v riti :idea: :shock:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


1.11.07, 21:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
gerrik píše:
Dobrá, tak k tomu vypínači popřemýšlím jak na otevírání kapoty :idea:


si ho dej někam jinam, nejjednodušší je nad levé kolo že tam vyvedeš přes podběh lanko a jinak se fantazii meze nekladou, protože ten kdo chce stvým autem odjet musí otevřít motor vyhodit přípojku k řj a napíchnout tam svou, která nepotřebuje pin z klíčku pokud neuslyší čerpadlo jak píše drak najde miloš


1.11.07, 22:22
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.07, 00:29
Příspěvky: 4693
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
kachnis píše:
Vít Široký píše:
lepší přerušit více, a ještě tady napiš co všechno jsi udělal a kam jsi dal vypínač a nemusíš to dělat vůbec


radsi to ale nepis jinak by to kazdej vedel :) musis odpojit to o cem vis, ze bez toho auto nepujde a vypinace umistit podle sebe.kdyby byl univerzalni navod, muzem se na to vsichni vybodnout.cim vic vymyslis svyho tim lip.. ja sam mam treba upraveny startovani,takze ikdyz se mi vloupas do auta,starter neskytne,protoze....a to si kazdej musi udelat sam a urcite otom nepsat na internetu..
znám fígl ale nejsem bonzák :lol: :wink:

_________________
Seat toledo 1.9 TDI 1996
Seat toledo 1.9 TDI 1998
T4 1.9 MTDI 1995 Long spotřebák
Včelař

Sháním vyjetý a vyfritovaný olej!


1.11.07, 23:15
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.07, 11:36
Příspěvky: 15
Bydliště: Písek
Příspěvek 
Nebo si ber s sebou kabely od svíček . . . na to zloděj vybavenej nebude . . . Nebo aspoň od rozdělovače . . .

_________________
Moji miláčkové :
Opel Astra F 1.4i Caravan r.v. 94
Škoda Felicie 1.3 r.v. 94


1.11.07, 23:48
Profil

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Toto patří od dob 120 do povinné výbavy zloděje, sada univerzálních kabelů, palce, víčka od rozdělovačů, nejlepší způsob, jak zabránit odjetí po vl ose je ten milošův.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


2.11.07, 08:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 22.8.06, 09:05
Příspěvky: 54
Bydliště: Hradec Králové
Příspěvek 
Tak dneska jsem pojistil otevření kapoty tak že sice jde otevřit z kabiny, ale oddělal jsem ten čudlík, který kouká z masky při odskočení kapoty. Mám to ted jištěné přes provázek který je vyvedený do míst kde lze tahat a zároveň otevírat kapotu. Doufám že jsem to dobře popsal. T.z. že i když otevřeš kapotu zevnitř, tak ji stejně nezvedneš, brání tomu ten zobáček, ta pojistka proti otevření za jízdy. Miloši, je to dobrý? Ten vypínač na čerpadlo bude následovat. Jistota je jistota.


4.11.07, 20:10
Profil
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
gerrik píše:
Tak dneska jsem pojistil otevření kapoty tak že sice jde otevřit z kabiny, ale oddělal jsem ten čudlík, který kouká z masky při odskočení kapoty. Mám to ted jištěné přes provázek který je vyvedený do míst kde lze tahat a zároveň otevírat kapotu. Doufám že jsem to dobře popsal. T.z. že i když otevřeš kapotu zevnitř, tak ji stejně nezvedneš, brání tomu ten zobáček, ta pojistka proti otevření za jízdy. Miloši, je to dobrý? Ten vypínač na čerpadlo bude následovat. Jistota je jistota.



no to by možná šlo až tu budu mít novou tvář tak to prověřím miloš


4.11.07, 22:08
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.7.06, 11:51
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
nejlepší způsob jak zabránit odjetí vozidla po vlastní ose je vyndat volant :D :D

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


10.11.07, 19:21
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
barton píše:
nejlepší způsob jak zabránit odjetí vozidla po vlastní ose je vyndat volant :D :D

-- Mr. Bean

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


10.11.07, 19:35
Profil Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
barton píše:
nejlepší způsob jak zabránit odjetí vozidla po vlastní ose je vyndat volant :D :D


Americký kleště z povinné zlodějské výbavy na hřídel a volant nepotřebuješ 8)

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


10.11.07, 20:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 6.7.06, 11:51
Příspěvky: 436
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek 
no tak jinak-ta řídící jednotka je tam nějak přidělaná a ten zloděj je na to připravenej a musí jí přehodit rychle,aby byl nenápadnej.Takže bych se zaměřil na toto,hlavně bych pojistil svorkovnici,aby nešla odpojit,něco jako zdrhovačky třeba,pak bude zloděj v pr****

_________________
Felicia 1999 50kw
NEMÁM RÁD AUTOPOTAHY


10.11.07, 21:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
barton píše:
no tak jinak-ta řídící jednotka je tam nějak přidělaná a ten zloděj je na to připravenej a musí jí přehodit rychle,aby byl nenápadnej.Takže bych se zaměřil na toto,hlavně bych pojistil svorkovnici,aby nešla odpojit,něco jako zdrhovačky třeba,pak bude zloděj v pr****


Kdyz si nekdo usmysli ze tve auto proste chce, tak ho nezastavi nic - nejake zdrhovacky, schovany volant... Pokud si pro to auto nekdo pojede tak ti ho vezme a nic mu v tom nezabrani, takze ja bych to tak moc nehrotil

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


11.11.07, 20:51
Profil

Registrován: 30.11.07, 20:50
Příspěvky: 1
Bydliště: Svätý Jur,Slovensko
Příspěvek 
Moja felda stala v rade posledná.1,4MPI 2000 biela pestovaná,Defendlok,uzamknutá spojka s brzdou ,tajný vypínač na štartér.
Ráno vstanem pozriem z okna........,na ceste ostali len dva šráfy po kolách jak ju ťahali. Policajti mi na to "Felícia, veď to sa už nekradne" tak prečo moja???? Parchanti!!!
Teraz mám 1,6 1997 tak babo raď??
Som zarytý škodovák Š100,Š105,Š120,Favorit(sejmuli mne na dálnici totálka),Felda 1,4MPI,Felda 1,6........??????
Fabia je grc,tak už jedine Oktávka.

_________________
metlok66


1.12.07, 01:09
Profil
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
Kristensen píše:
...Jen prosím jednu věc neeeeeeee, musím to napsat, nedávej ho nikde do kastliku před spolujezdcem...


Problém není v umístění, ale v tom, že předchozí majitel vozu existenci skrytého vypínače nějak zapomene sdělit novému majiteli. V lepším případě je nalezen náhodou, v horším případě je nevědomky přepnut. Dobrá kombinace je doře skrytý přepínač, který je poddimenzovaný a "hoří"... :roll:

Další zkušenost s hořením spínače mám z jiného auta. Jednu dobu jsem hodil pod palubovku jednoduchý spínač, kterým jsem vypínal téměř vše. Spínač vypadal dost silně, nějakou dobu to bylo v pohodě. Pak mi začal blbnout motor, vynechávalo to, elektrika se chovala divně. Nejprve občas, ale jednoho dne to byla síla, blinkry způsobovaly úplné vynechávání motoru. Pár kiláků trvalo, než mi došlo v čem je problém. Zkoušel jsem se spínačem hýbat, ale nepomohlo to, nehořel přímo spínač, ale přívodní kabely. Takže jsem se hecnul a postavil jsem nepřekonatelný alarm s imobilizérem s hodně předimenzovaným relé a svorkovnicí. Byl spolehlivý, ale nakonec byl nahrazen dalším. 8)

Takže hlavně dobře dimenzovat a nezamlčet při případném prodeji vozu.


1.12.07, 23:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.027s | 10 Queries | GZIP : Off ]