| Autor |
Zpráva |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Ano, regulátor 100% vyměnit. Jsem přesvědčen o tom že problém je on, i kdybych se mýlil tak ho nekoupíš zbytečně protože tenhle je nevhodný. A přepoj si ten červený kabel, bude to lépe startovat.
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.1.09, 22:52 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Straider
Registrován: 30.1.09, 21:12 Příspěvky: 33
|
OK regulátor seženu hned jak to bude možné. A co je s červeným kabelem? Jo a co ten jeden kabel kterej tam tak nevinně leží?
|
| 30.1.09, 22:55 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Straider píše: OK regulátor seženu hned jak to bude možné. A co je s červeným kabelem? Jo a co ten jeden kabel kterej tam tak nevinně leží?
Ten červený kabel je na špatné svorce cívky, patří na horní vývod cívky co je blíže k zadnímu čelu (jsou tam teď dva volné nože)
Co je zač ten volný kabel neřeknu, není vidět kam vede, bude to nejspíše nějaká volná kostra ale není to z těch fotek vidět.
Odkud jsi vůbec? Jestli někde z Plzně mohl bych se na to kouknout pokud bys chtěl..
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.1.09, 22:58 |
|
 |
|
Straider
Registrován: 30.1.09, 21:12 Příspěvky: 33
|
No pokusím se ten červený kabel přepojit. Nevím přesně kde je ta svorka, na kteoru to mám přepojit, ale nějak to zkusím najít a vyzkoušet. Jen nevím kde přes víkend seženu to relé.
No bylo by super kdyby ses mi na to mrkl jenže.......bohužel já jsem z Brna  - trochu zajížďka co? 
|
| 30.1.09, 23:01 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Straider píše: No pokusím se ten červený kabel přepojit. Nevím přesně kde je ta svorka, na kteoru to mám přepojit, ale nějak to zkusím najít a vyzkoušet. Jen nevím kde přes víkend seženu to relé. No bylo by super kdyby ses mi na to mrkl jenže.......bohužel já jsem z Brna  - trochu zajížďka co? 
Kapánek ano
S tím kabelem jsem to myslel takhle :
Přepojit ho na na svorku ve čtverečku..
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.1.09, 23:04 |
|
 |
|
Straider
Registrován: 30.1.09, 21:12 Příspěvky: 33
|
Aháááá - tam nahoru. Jo tak to jo. Přepojím hned zítra. Ted jen kde sehnat do pondělka ten regulátor......
|
| 30.1.09, 23:06 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
jo tam co je ted patří signál k otáčkoměru jestli ho teda máš 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.1.09, 23:07 |
|
 |
|
Straider
Registrován: 30.1.09, 21:12 Příspěvky: 33
|
No - přes víkend asi nikde. Všechno bude zavřený. A když to objednám z netu, tak to dojde možná 9. února v pondělí. To nemůžu tak dlouho čekat.
|
| 30.1.09, 23:07 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Zítra by mohli někde mít dopoledne otevřeno
Nebo jestli ne tak by to šlo nouzově nějak udělat s timhletim reglerem do pondělka, máš jemný malý pilníček a voltmetr?
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.1.09, 23:08 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Sadra17 píše: jo tam co je ted patří signál k otáčkoměru jestli ho teda máš 
Ale prd, tam kde je teď je provozní napájení cívky  Signál pro otáčkoměr má správně, žlutý kabel na druhé horní svorce 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.1.09, 23:09 |
|
 |
|
Straider
Registrován: 30.1.09, 21:12 Příspěvky: 33
|
signál k otáčkoměru? Otáčkoměr mám a ukazuje mi - teda občas tak nějak divně poskočí. Jedu na pětku, mám tam 2500 otáček a najednou ta rafička začne skákat na maximum a na minimum a pak se to zase ustálí a dobrý  - jen občas má svoje dny tak si zaskáče no
|
| 30.1.09, 23:09 |
|
 |
|
Straider
Registrován: 30.1.09, 21:12 Příspěvky: 33
|
Ani jedno nemám.....i když jemný malá pilníček by se snad našel. Ale voltmetr stoprocentně ne.
|
| 30.1.09, 23:10 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Tak to by chtělo přejít všechny kontakty jestli nejsou zoxidované či málo utažené/slisované 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.1.09, 23:10 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Straider píše: Ani jedno nemám.....i když jemný malá pilníček by se snad našel. Ale voltmetr stoprocentně ne.
Aha, tak nic  Bez něho to nepůjde
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.1.09, 23:11 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
Šemik píše: Zítra by mohli někde mít dopoledne otevřeno
někde by tam mělo bejt autokelly ty maji od 8-13h 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 30.1.09, 23:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|