| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| pristrojova deska-fabie https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=10385 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | jehlik [ 15.4.08, 23:30 ] |
| Předmět příspěvku: | pristrojova deska-fabie |
Zdravim,nemate nekdo vnitrni el.schema pristrojove desky na fabii a el.schema zapojeni signalizace otevrenych dveri s centralnim zamykanim.Predem dik. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 16.4.08, 07:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: pristrojova deska-fabie |
jehlik píše: Zdravim,nemate nekdo vnitrni el.schema pristrojove desky na fabii a el.schema zapojeni signalizace otevrenych dveri s centralnim zamykanim.Predem dik. asi nikdo problémy s přístrojovýma deskama se řeší tak že pošleš borcovi opraví a pošle zpět a jaký problém? miloš |
|
| Autor: | jehlik [ 16.4.08, 17:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dik za rychlou odpoved,problem nemam.Jenom bych chtel pripojit nejake signalizace,pripadne taky MFD,ktere jsou na mod. Comfort(mam Clas.)Myslim si ze na pristrojovce je udelana priprava a jen jsem se chtel ujistit,nez se zacnu v tom vrtat. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|