| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| připis podčitadla u digitálního tachometru https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=11471 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | slovacek.milos [ 15.6.08, 09:29 ] |
| Předmět příspěvku: | připis podčitadla u digitálního tachometru |
když tu vidím zas řešit vag nevíte někdo o programu který by s kabelem KLline přepsal stav počitadla? marně hledám, jedná se asi o tachopro nebo něco podobného, ale nehodlám zas nakupovat kabel hex kan, a vím že to jde jen obyčejným kabelem, poprve to nastavit umím, ale pak přepsat ne miloš |
|
| Autor: | Paulie I. [ 15.6.08, 20:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: připis podčitadla u digitálního tachometru |
slovacek.milos píše: když tu vidím zas řešit vag nevíte někdo o programu který by s kabelem KLline přepsal stav počitadla? marně hledám, jedná se asi o tachopro nebo něco podobného, ale nehodlám zas nakupovat kabel hex kan, a vím že to jde jen obyčejným kabelem, poprve to nastavit umím, ale pak přepsat ne miloš Mno Miloši problém je ten že u kábla s ktorým chceš robiť tacho musí byť autenticita so software (napr TachoPro) a ten kábel má v sebe Dongle (hardwareový klúč) bez tohoto ti to nepošlape...jak som pátral tak som pátral aj po známych ktorí tacha robia tak je ťažké z nich dostať nejaké info a nieto ešťe nejajaký soft alebo pod |
|
| Autor: | jehlik [ 15.6.08, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cau,mohl by jsi me to poslat taky?Dikes. |
|
| Autor: | Sender [ 15.6.08, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Paulie I.> mohl by jsi mi to také poslat ? Díky |
|
| Autor: | WRC [ 15.6.08, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hoď sem na to odkaz. Diky. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.6.08, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no mám boce pošli na email, já to prostě viděl stím kabelem KL a umí stím přepsat i emprom , klidně to proberu veřejně jestli si někdo myslí že přepisem počitadla chci někoho podvádět |
|
| Autor: | Paulie I. [ 16.6.08, 11:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nate darebáci |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 16.6.08, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Paulie I. píše: Nate darebáci no fuj teda |
|
| Autor: | Kristensen [ 16.6.08, 21:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já mám spoustu programů ale nevim ani co k čemu je: VAG-COM SVO, VAG-COM Key Gen, PINCode, Radio Calc Gen Grundik Philips, E36 Tachojustierung, Ford Calc, Aphilips, 2003 Daewoo, blaupunkt code calculator, Ccr600 ver 1-2d, Blaupunkt Standart, GOLF_III_VDO, VDS-Pro, VWtool, Tacho: mm_vdo, tachopro, A4, A8NEU, GOLF4, KM, Opel_Km, adaptéry - schéma pro sestavení, návody, no hafo ani nevim k čemu |
|
| Autor: | Sender [ 16.6.08, 21:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Já mám spoustu programů ale nevim ani co k čemu je: VAG-COM SVO, VAG-COM Key Gen, PINCode, Radio Calc Gen Grundik Philips, E36 Tachojustierung, Ford Calc, Aphilips, 2003 Daewoo, blaupunkt code calculator, Ccr600 ver 1-2d, Blaupunkt Standart, GOLF_III_VDO, VDS-Pro, VWtool, Tacho: mm_vdo, tachopro, A4, A8NEU, GOLF4, KM, Opel_Km, adaptéry - schéma pro sestavení, návody, no hafo ani nevim k čemu tak zkus někam na web hodit ke stažení nějaký návody a schémata. |
|
| Autor: | Kristensen [ 16.6.08, 21:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Toto by měl být adapter pro tachopro:
|
|
| Autor: | Kristensen [ 16.6.08, 21:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mám ještě plošňáky jak to má být v té přechodce, ten pc konektor RS2321 nebo jak se mu nadává ale nevim jak to dostat sem, je to v Adobe |
|
| Autor: | Kristensen [ 16.6.08, 22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pak ještě toto:
To by mělo být pro VDO budíky |
|
| Autor: | Kristensen [ 16.6.08, 22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No a pak německej návod k tomu VDO no ale to je na 5 stránek a halus jako prase. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 16.6.08, 22:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no já jsem taky hafo a nic, něco vyrábět zas se stíím prokousávat |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|