| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| alarm manual https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=11945 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | nevmi [ 14.7.08, 18:42 ] |
| Předmět příspěvku: | alarm manual |
zdravím.Mám problém s alarmem LASERLINE T101V2.originál namontován do Felicie.Občas mi řve a já nevim proč. nemá tu nekdo manuál ktomu alarmu.poslete mi na email nevmi@seznam.cz Dekuji |
|
| Autor: | ventYl [ 15.7.08, 12:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ked ti to zareve hned po zamknuti a zapnuti alarmu, tak pravdepodobne umrel niektory dverovy senzor a alarm si mysli, ze su tie dvere otvorene. |
|
| Autor: | nevmi [ 15.7.08, 17:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
alarm řve občas.nekdy po hodině nebo po třech,¨jak se mu chce.neví co stím |
|
| Autor: | Drak [ 15.7.08, 18:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Má to otřesový čidlo? Jestli jo, tak pošteluj citlivost. |
|
| Autor: | nevmi [ 15.7.08, 19:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nevím co ten alarm všechno má proto scháním nejaký manuál nebo kartiču poruchy |
|
| Autor: | Paulie I. [ 15.7.08, 20:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prinajhoršom napíš výrobcovi....http://www.laserlinedirect.com/public/c ... h=/601/610 |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.7.08, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Paulie I. píše: Prinajhoršom napíš výrobcovi....http://www.laserlinedirect.com/public/c ... h=/601/610 to bude asi nejlepší nápad, když to vyrábí at se starají tak jak to fachčí |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|