| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| El.stahování oken https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=12249 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Radinooo [ 1.8.08, 05:49 ] |
| Předmět příspěvku: | El.stahování oken |
Nemá někdo schéma na zapojení el.stahování oken?Dík |
|
| Autor: | michalkatka [ 1.8.08, 15:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: El.stahování oken |
Radinooo píše: Nemá někdo schéma na zapojení el.stahování oken?Dík niekde mám, potrebuješ to súrne? |
|
| Autor: | Radinooo [ 1.8.08, 21:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ne |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.8.08, 23:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Radinooo píše: ne nenašiel som to, ale vygoogil som niečo... http://www.pelicanparts.com/911/911_parts/Electrical/911_electrical_windows_71.jpg |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|