Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

schema starteru?
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=127
Stránka 1 z 1

Autor:  Deyana [ 4.2.06, 11:11 ]
Předmět příspěvku:  schema starteru?

ahojky nekdo mi rozpojil v S105L dratky ze zapalovani, jsou tam dva cerny a dva zluty, my jsme to vcera zkouseli, a vsecko funguje, jen to nestartuje... potrebovala bych nekde sehnat to schema anebo jestli nekdo nevite jak ty draty tam presne maj bejt zapojeny... je tam jeste jeden bilej ale ten byl zapojenej... dik

Autor:  Jiří Čech [ 6.2.06, 14:56 ]
Předmět příspěvku: 

??? a kde jako?

Jestli jde o spínací skříňku, tak kabely mají čísla, tedy zapojit podle čísel. Jinak nejsilnější kablík jde na svorku 30, žlutý jde ke spouštěči ze svorky 50, ze svorky 15 jde kablík na pojistku č. 2. Poslední rozvěcuje kontrolku brz při startu. A podívej se, jestli nemáš pojistku vypálenou.

Autor:  slovacek.milos [ 19.5.07, 10:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: schema starteru?

Deyana píše:
ahojky nekdo mi rozpojil v S105L dratky ze zapalovani, jsou tam dva cerny a dva zluty, my jsme to vcera zkouseli, a vsecko funguje, jen to nestartuje... potrebovala bych nekde sehnat to schema anebo jestli nekdo nevite jak ty draty tam presne maj bejt zapojeny... je tam jeste jeden bilej ale ten byl zapojenej... dik



tu svorku 50 tam máš blbě, na žlutém drátku máš 50 připojiš na spínačku kontakt č.50 miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/