| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Cyklovač stěračů - š105L https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=13672 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | LiPo [ 25.10.08, 13:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Cyklovač stěračů - š105L |
Žádný cyklovač tam od výroby není Sehnal sem od někoho zadarmo toto:
ale nevím co to je. Je to cyklovač? Jestli jo, jak ho zapojit? Diky |
|
| Autor: | Šemik [ 25.10.08, 13:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To není cyklovač, to je kondenzátor na zapalování. Cyklovač sháněj ze Š100, je lepší než cyklovače 105/136 |
|
| Autor: | LiPo [ 25.10.08, 13:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ok, dik |
|
| Autor: | Viky [ 25.10.08, 14:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Cyklovač stěračů - š105L |
LiPo píše: Sehnal sem od někoho zadarmo toto, ale nevím co to je. Je to cyklovač? Jestli jo, jak ho zapojit? Diky Si z tebe nekdo udelal prdel ne? Ale teda kondik od zapalovani bys poznat moh... Co ste to v ty Praze za lidi? Ted uz chapu proc Brnaci tak remcaj. |
|
| Autor: | trady [ 25.10.08, 19:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Atak bud alespon rad ze mas novy kondik |
|
| Autor: | LiPo [ 25.10.08, 21:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja si nestezuju Ten človek nechaval auto snad sesrotovat a mel toho plno a nemel to kam davat ... |
|
| Autor: | spartra [ 26.10.08, 10:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda-virt.cz/cz/clanky/elektrik ... z-felicie/ nic složitýho extra dá se to stihnout za odpoleden, když máš všechno nakoupený. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|