| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nová baterie do 1.3 mpi Felicie https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=14285 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | cervik [ 28.11.08, 13:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Nová baterie do 1.3 mpi Felicie |
Jaký výkon baterie je nejlepší do 1.3 mpi Felicie? |
|
| Autor: | fatal [ 28.11.08, 13:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Bez problémů stačí kapacita předepsaná výrobcem. |
|
| Autor: | Jura [ 28.11.08, 13:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Stačí....ale je lepší dát silnější... třeba 55Ah....lepši starty v zimě atd...člověk je klidnější |
|
| Autor: | Kristensen [ 28.11.08, 14:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chce to taky juknout jakej má startovací proud, protože to může být klidně 45ka a když bude mít malej startovací proud tak tři čtyři starty a už má problém |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 28.11.08, 23:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
o ten startovací proud tam jde hlavně když není redukovaný startér a taky bacha na aku z asie tam nemrzne a aku na mráz nená vyroben miloš |
|
| Autor: | Ondras83 [ 29.11.08, 10:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
na krámě máme nějaký červený ruský...nápisy azbukou a všichni kdo si jí koupili, neměli problém...jeden chlápek už jí má 2 roky, furt na horách (špindl nebo něco) no a řikal, že prostě paráda, kde jiný nabíjej, on jezdí vesele dál... a cena není nějak hrozná |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|