| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| kontrolka hladiny benzinu https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=14508 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | congy [ 11.12.08, 07:59 ] |
| Předmět příspěvku: | kontrolka hladiny benzinu |
ahojte kedy sa ma asik rozsvietit kontrolka hladiny benzinu na favrite rv. 90 karburator.Ja si myslim ze ked zacne rucicka lizat cervenu risku. Ale u mna sa to nedeje ani ked to je rucicka pod riskou proste nikdy neviete kde by mohol byt problem??? |
|
| Autor: | Šemik [ 11.12.08, 08:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jeden topic stačí Zkus nejdřív zkontrolovat žárovku |
|
| Autor: | congy [ 11.12.08, 08:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jasne som si to uvedomil ze som to dal do zlej rubriky. No a keby neslo kde je vlastne ukryty ten merac tipujem niekde pod zadnymi sedackami. |
|
| Autor: | vopaje [ 11.12.08, 09:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
congy píše: No a keby neslo kde je vlastne ukryty ten merac tipujem niekde pod zadnymi sedackami. Bingo.Ano tam ho najdeš,ale jak radí Šemík,prvně zkontroluj žárovku a zda není na objímce oxidace. čus |
|
| Autor: | gokralik [ 11.12.08, 10:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?p=93042&highlight=#93042 Pokud nebude chyba v žárovce, tk sleduj moje příspěvky. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|