Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

kontrolka hladiny benzinu
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=14508
Stránka 1 z 1

Autor:  congy [ 11.12.08, 07:59 ]
Předmět příspěvku:  kontrolka hladiny benzinu

ahojte kedy sa ma asik rozsvietit kontrolka hladiny benzinu na favrite rv. 90 karburator.Ja si myslim ze ked zacne rucicka lizat cervenu risku. Ale u mna sa to nedeje ani ked to je rucicka pod riskou proste nikdy neviete kde by mohol byt problem???

Autor:  Šemik [ 11.12.08, 08:21 ]
Předmět příspěvku: 

Jeden topic stačí :?

Zkus nejdřív zkontrolovat žárovku

Autor:  congy [ 11.12.08, 08:32 ]
Předmět příspěvku: 

jasne som si to uvedomil ze som to dal do zlej rubriky. No a keby neslo kde je vlastne ukryty ten merac tipujem niekde pod zadnymi sedackami. :?:

Autor:  vopaje [ 11.12.08, 09:11 ]
Předmět příspěvku: 

congy píše:
No a keby neslo kde je vlastne ukryty ten merac tipujem niekde pod zadnymi sedackami. :?:

Bingo.Ano tam ho najdeš,ale jak radí Šemík,prvně zkontroluj žárovku a zda není na objímce oxidace. čus

Autor:  gokralik [ 11.12.08, 10:28 ]
Předmět příspěvku: 

http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?p=93042&highlight=#93042

Pokud nebude chyba v žárovce, tk sleduj moje příspěvky.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/