|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Davulus
Registrován: 13.5.08, 18:43 Příspěvky: 206
|
 Elektrika Favorit
Zdravím kámoš dal na fáčku větší pojistku a ted mu auto netopi nedrží volnoběh a nejdou směrovky--...prosím jak ztoho ven?detaily nwm nebavil sem se o tom sním tak moc .jen orientačně
|
| 3.1.09, 14:01 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
No pokud tam dal pojistku, která snese více ampérů než je předepsáno, tak je možné že místo pojistky při zkratu shořely nějaké dráty. Ta pojistka je 3. nebo 6. zleva?
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 3.1.09, 14:08 |
|
 |
|
Davulus
Registrován: 13.5.08, 18:43 Příspěvky: 206
|
3!
|
| 3.1.09, 14:15 |
|
 |
|
Davulus
Registrován: 13.5.08, 18:43 Příspěvky: 206
|
|
| 3.1.09, 14:17 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Takže je to Favorit do 7.1991. Čeká tě prohledávání drátů s multimetrem v ruce. Ještě zkus dát pojistku o max. proudu 8A. A vyměň relé "f". Ale tomuhle bych moc nevěřil, spíš ti někde shořely dráty.
A pro příště: Můžeš tam dát pojistku o menším max. proudu, ale ne o větším! To vyřiď kamarádovi.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 3.1.09, 14:22 |
|
 |
|
Davulus
Registrován: 13.5.08, 18:43 Příspěvky: 206
|
jasné dík za radu ..já osobně sem mechanik ale eletrika neni moje silná stránka ....le určitě vim že silnější by se davat logicky neměli
|
| 3.1.09, 14:25 |
|
 |
|
kwiko
Registrován: 10.1.06, 13:21 Příspěvky: 5194 Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
|
Ked nad tym uvazujem, mohol by byt problem len v prepalenych drahach na poistkovej doske (alebo to rele). Uvazujem tak preto, ze mu nejde cela skupina spotrebicov, ktora maju kabelaz z poistkovky vedenu samostatne. 
_________________ Forman 135Le Volvo 855 TDI 0949126151
|
| 3.1.09, 14:38 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
kwiko píše: Ked nad tym uvazujem, mohol by byt problem len v prepalenych drahach na poistkovej doske (alebo to rele). Uvazujem tak preto, ze mu nejde cela skupina spotrebicov, ktora maju kabelaz z poistkovky vedenu samostatne. 
To je dobrá logická úvaha...škoda že u mě tak nefunguje.
Takže chyba bude ještě na pojistkové desce...sleduj vedení od pojistky přes relé až ke svorkovnici.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 3.1.09, 14:48 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 8 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|