| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Autobaterie pro Fel 1,6 https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=14718 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Vlastik [ 26.12.08, 12:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Autobaterie pro Fel 1,6 |
Zdravím Prosím o radu, jakou doporučujete autobaterii pro Felicii 1,6. Konkrétně jaká je nejvhodnější kapacita baterie, popř. jaká značka je z pohledu životnosti a kvality nejlepší? Jaké značce se naopak vyhnout? Díky za typ- Vlastik |
|
| Autor: | Matthes [ 26.12.08, 13:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dobra Banner, vyhnout se Filsonu, Perionu a jejim odvozeninam. |
|
| Autor: | superflo [ 26.12.08, 15:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Autobaterie pro Fel 1,6 |
Vlastik píše: Zdravím Prosím o radu, jakou doporučujete autobaterii pro Felicii 1,6. Konkrétně jaká je nejvhodnější kapacita baterie, popř. jaká značka je z pohledu životnosti a kvality nejlepší? Jaké značce se naopak vyhnout? Díky za typ- Vlastik Banner a Bosch Silver ... dobre znacky... kup nejaku 55Ah 380-400A. |
|
| Autor: | Vlastik [ 26.12.08, 17:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Autobaterie pro Fel 1,6 |
superflo píše: Vlastik píše: Zdravím Prosím o radu, jakou doporučujete autobaterii pro Felicii 1,6. Konkrétně jaká je nejvhodnější kapacita baterie, popř. jaká značka je z pohledu životnosti a kvality nejlepší? Jaké značce se naopak vyhnout? Díky za typ- Vlastik Banner a Bosch Silver ... dobre znacky... kup nejaku 55Ah 380-400A. Přemýšlel jsem spíš nad značkou Varta. Jednu starší jsem tam teď měl a odváděla skvělou práci i po době její životnosti. Kapacitou to byla dokonce pouhá 44Ah a i tak v 1,6tce sloužila výborně. Vlastik |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 27.12.08, 09:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vartu můžu doporučit nejlip bezúdržbovou |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 28.12.08, 17:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
bomba je magnet asi po dvou letech jak je kosa nedrží na první start kapacitu dávám banner 44 v pohodě miloš |
|
| Autor: | novomi [ 29.12.08, 19:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Děda v základní Felině 1,3 má původní baterii Varta. Teď je jí 13 let a drží |
|
| Autor: | Radek19_ae [ 2.1.09, 09:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jasné BANNERky jsou dobrý. Vartu nedoporučuju teda vůbec. Mám 55Ah TAB a když jsem ju kupoval letos o prázdninách, tak palba - 2 300,- s DPH |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|