| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Přístrojovka Felicia - výměna? https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=15134 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | prodotto [ 19.1.09, 19:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Přístrojovka Felicia - výměna? |
Ahoj, kdysi se mi zaseklo počítadlo KM, tak se vyměnila jen tato část (dala se nová - 1x budík). Vzhledem k tomu, že chci feli z jara prodávat, potřebuju nějak buď nastavit patřičné km (posčítat staré a nové počítadlo a nastavit) anebo, pokud je to komplikované (zejména proto, že bych chvilku nemohl jezdit, než to někdo provede), bych spíš sehnal na vrakálu přístrovku (komplet) a +- těmito km a prostě jí přehodil. Jenže nevím, jestli je ve feli v přístrojovce IMO, jako tomu je např u Octaviíí, atd, jestli to lze jen přehodit a GO, nebo je potřeba to kodovat, atd. Poradíte? P.S.: Jedná se o 1.6 AEE, r.v. 1999 |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.1.09, 19:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Přístrojovka Felicia - výměna? |
prodotto píše: Ahoj, kdysi se mi zaseklo počítadlo KM, tak se vyměnila jen tato část (dala se nová - 1x budík). Vzhledem k tomu, že chci feli z jara prodávat, potřebuju nějak buď nastavit patřičné km (posčítat staré a nové počítadlo a nastavit) anebo, pokud je to komplikované (zejména proto, že bych chvilku nemohl jezdit, než to někdo provede), bych spíš sehnal na vrakálu přístrovku (komplet) a +- těmito km a prostě jí přehodil. Jenže nevím, jestli je ve feli v přístrojovce IMO, jako tomu je např u Octaviíí, atd, jestli to lze jen přehodit a GO, nebo je potřeba to kodovat, atd. Poradíte? P.S.: Jedná se o 1.6 AEE, r.v. 1999 přístrojovka nemá imo můžeš přehazovat jak chceš a na kiláky použij tlačítko hledej, je víc způsobů jak počitadlo nastavit, tady se i někdo snad nabízel že to udělá zadarmo miloš |
|
| Autor: | Šemik [ 19.1.09, 19:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na km u starších aut skoro nikdo nehledí, prostě napiš údaj který je na téhle a je to (teda pokud nemá nějak moc) nebo napiš +- reálne km s tím že tohle není původní přístrojovka, ale je otázkou jestli tomu kupující bude chtít věřit |
|
| Autor: | prodotto [ 19.1.09, 20:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Na km u starších aut skoro nikdo nehledí, prostě napiš údaj který je na téhle a je to (teda pokud nemá nějak moc) nebo napiš +- reálne km s tím že tohle není původní přístrojovka, ale je otázkou jestli tomu kupující bude chtít věřit No, jenže to bych měl najeto cca. 20 tis. km...-) A právě kvůli pochybám bych to chtěl uvést do patřičného stavu...-( |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.1.09, 20:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
prodotto píše: Šemik píše: Na km u starších aut skoro nikdo nehledí, prostě napiš údaj který je na téhle a je to (teda pokud nemá nějak moc) nebo napiš +- reálne km s tím že tohle není původní přístrojovka, ale je otázkou jestli tomu kupující bude chtít věřit No, jenže to bych měl najeto cca. 20 tis. km...-) A právě kvůli pochybám bych to chtěl uvést do patřičného stavu...-( já jednou nastavil 666.000 místo 66.000 km bazarista byl pohotový |
|
| Autor: | sharpers [ 20.1.09, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
znamy prodaval auto taky s měněným tachometrem, normal do inzeratu napsal skutečné km, a prostě že udaj na tachometru je jiny z duvodu jeho vyměny.....ale jasně že člověk muže byt podeziravy když napišeš realynch 50tis km , na tachošu bude 200tis a řekneš že je měněný |
|
| Autor: | škodař [ 20.1.09, 22:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mu ukážeš tento a ten porouchanej mu dáš k autu a hotovo |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|