| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Fabia - kde najdu svorku 15? https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=16252 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kedon [ 22.3.09, 16:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Fabia - kde najdu svorku 15? |
Prosím Vás, řeším problém se zapojením autorádia u Fabie. Koupil jsem si nové, ale při zapojování jsem si asi vytrhl kabel, který přivádí proud od spínací skříňky. Vím, že by měl být napojen na svorku 15, ale nevím, kde ji najít a jak se k ní dostat. Díky všem za radu. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.3.09, 18:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia - kde najdu svorku 15? |
Kedon píše: Prosím Vás, řeším problém se zapojením autorádia u Fabie. Koupil jsem si nové, ale při zapojování jsem si asi vytrhl kabel, který přivádí proud od spínací skříňky. Vím, že by měl být napojen na svorku 15, ale nevím, kde ji najít a jak se k ní dostat. Díky všem za radu. tak jestli jsi vytrh z konektoru drát tak ten snad vidíš ne? ten konektor je jako kabel tam se ten drátek nemůže vypařit fábka není škoda 120 tam tu kabeláž máš trochu jinak spíš naiš co ti to rádio dělá |
|
| Autor: | Kedon [ 22.3.09, 23:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ten kabel je žřejmě vytržený u té svorkovnice. U rádia je vše v pořádku. Prostě mě zajímá, kam se u Fabie připojují kabely vedoucí od autorádia. |
|
| Autor: | Martttin [ 26.3.09, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kuk sem, tu by si mal najst presne info ak sa zaujimas o fabiu...tuto je to predsa len o starsich typoch http://forum.skodahome.cz/ |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|