| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Obmedzovac otacok https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=16588 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | St.evoIX [ 8.4.09, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Obmedzovac otacok |
Kde by som nasiel schému na vyrobenie obmedzovaca otacok? Nerád by som pretocil viac ako by som mal A nový stoji 4300KC na www.skodateam.cz |
|
| Autor: | Jarda S. [ 8.4.09, 20:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to neni potřeba ten motor ti nedá víc než na co je stavěnej |
|
| Autor: | St.evoIX [ 8.4.09, 20:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: to neni potřeba ten motor ti nedá víc než na co je stavěnej lenze ja som odlahcoval zotrvacnik a pojde dnu ostra vacka.....on pojde do kritickych otacok...a zotrvak nevem ako vyvazit...taze nemozem riskovat velmi |
|
| Autor: | Vít [ 8.4.09, 21:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mas snad usi, on si o prerazeni ten motor rekne |
|
| Autor: | Majlanky [ 9.4.09, 15:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja zastavam nazor, ze omezovac otacek je pro kokoty co si v aute ctou noviny nebo delaj jiny kraviny a nemaj cas se zabivat rizenim... Stejne tak pohram parkovacim asistentem |
|
| Autor: | Jarda S. [ 9.4.09, 16:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak třebá já poslouchám hudbu dost nahlas tak motor neslyšim |
|
| Autor: | Matthes [ 9.4.09, 17:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Majlanky píše: Ja zastavam nazor, ze omezovac otacek je pro kokoty co si v aute ctou noviny nebo delaj jiny kraviny a nemaj cas se zabivat rizenim... Stejne tak pohram parkovacim asistentem Jak to pises? No ale spatny to neni kdyz radis v 6000 otackach a nepatrne pozdeji pustis plyn tak to omezovac zachyti a nepretocis to, jde samozrejme o novy auto |
|
| Autor: | varok [ 10.4.09, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mít tak nahlas hudbu že nesliším motor? Tak to je hooodně špatné. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|