Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

Obmedzovac otacok
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=16588
Stránka 1 z 1

Autor:  St.evoIX [ 8.4.09, 20:26 ]
Předmět příspěvku:  Obmedzovac otacok

Kde by som nasiel schému na vyrobenie obmedzovaca otacok?
Nerád by som pretocil viac ako by som mal :D
A nový stoji 4300KC na www.skodateam.cz :cry:

Autor:  Jarda S. [ 8.4.09, 20:31 ]
Předmět příspěvku: 

to neni potřeba ten motor ti nedá víc než na co je stavěnej

Autor:  St.evoIX [ 8.4.09, 20:34 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
to neni potřeba ten motor ti nedá víc než na co je stavěnej


lenze ja som odlahcoval zotrvacnik a pojde dnu ostra vacka.....on pojde do kritickych otacok...a zotrvak nevem ako vyvazit...taze nemozem riskovat velmi

Autor:  Vít [ 8.4.09, 21:24 ]
Předmět příspěvku: 

mas snad usi, on si o prerazeni ten motor rekne

Autor:  Majlanky [ 9.4.09, 15:37 ]
Předmět příspěvku: 

Ja zastavam nazor, ze omezovac otacek je pro kokoty co si v aute ctou noviny nebo delaj jiny kraviny a nemaj cas se zabivat rizenim... Stejne tak pohram parkovacim asistentem :lol:

Autor:  Jarda S. [ 9.4.09, 16:58 ]
Předmět příspěvku: 

tak třebá já poslouchám hudbu dost nahlas tak motor neslyšim :wink:

Autor:  Matthes [ 9.4.09, 17:07 ]
Předmět příspěvku: 

Majlanky píše:
Ja zastavam nazor, ze omezovac otacek je pro kokoty co si v aute ctou noviny nebo delaj jiny kraviny a nemaj cas se zabivat rizenim... Stejne tak pohram parkovacim asistentem :lol:


Jak to pises? :)

No ale spatny to neni kdyz radis v 6000 otackach a nepatrne pozdeji pustis plyn tak to omezovac zachyti a nepretocis to, jde samozrejme o novy auto :)

Autor:  varok [ 10.4.09, 19:10 ]
Předmět příspěvku: 

Mít tak nahlas hudbu že nesliším motor? Tak to je hooodně špatné.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/