Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

elektricke naklapeni prednich sedadel komfort 12 vs
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=16694
Stránka 1 z 1

Autor:  michalkatka [ 14.4.09, 21:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: elektricke naklapeni prednich sedadel komfort 12 vs

ha, to bude problém, podľa všetkého je to nekompletná sada UNI na elektrické otváranie okien, ale môžem sa mýliť...

nemôžeš k tomu nafotiť návod...

možno by to tam aj šlo, ale neviem si predstaviť nabastliť to na mechanizmus sklápania sedačiek....

Autor:  Matthes [ 14.4.09, 23:09 ]
Předmět příspěvku: 

Z motorku vedou dva draty ne? Tak proste +- jede dozadu -+ dopredu :)

Autor:  gokralik [ 14.4.09, 23:12 ]
Předmět příspěvku: 

Ani se nedivím, že zkrachovala...k čemu je taková volovina dobrá? Copak si během jízdy 10× měníš polohu sedačky nebo co? A to máchnutí rukou taky není tak strašné, aby se to nedalo zvládnout.

Autor:  venda [ 15.4.09, 09:11 ]
Předmět příspěvku: 

Co je na tom divného? Ten návod je docela polopatický a připojit to podle schématu snad takový problém není. Jen je potřeba zvolit variantu se dvěma nebo třemi vypínači. I když ten třetí je asi celkem k ničemu.

Autor:  venda [ 15.4.09, 14:33 ]
Předmět příspěvku: 

gokralik píše:
k čemu je taková volovina dobrá?

Když tam bude ten třetí spínač, tak můžeš využít momentu překvapení a položit si spolujezdkyni.

Autor:  varok [ 15.4.09, 17:29 ]
Předmět příspěvku: 

Já bych to tam taky nedával. Člověk si nastaví sedadlo a pokud nikdo jiný autem nejezdí tak už nemusí nikdy na něho sáhnout. Teda skoro nikdy.

Autor:  sharpers [ 15.4.09, 17:34 ]
Předmět příspěvku: 

asi tak....já taky koupil auto v listopadu , nastavil sedačku a od te doby na to nesahl :lol: a i když se s někym střidaš tak se to da zvladnout. zbytečnost. ale když to musí být....návod je dost jednoduchý, jen musíš chtít :lol:

Autor:  Matthes [ 15.4.09, 18:00 ]
Předmět příspěvku: 

venda píše:
gokralik píše:
k čemu je taková volovina dobrá?

Když tam bude ten třetí spínač, tak můžeš využít momentu překvapení a položit si spolujezdkyni.


To tezko pac kdyz si opreny tak sedadlo se nehne :)

Autor:  petr petr [ 16.4.09, 05:56 ]
Předmět příspěvku: 

Tohle se mi kdysi dostalo do ruky s tím že je to na okna, tak jsem to kdysi nabastlil do 120 na okna a teď poprvé vidím k čemu to vlastně bylo :lol: :lol: :lol:

Autor:  venda [ 16.4.09, 21:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: elektricke naklapeni prednich sedadel komfort 12 vs

lord_sef píše:
ptal jsem se elektrikare, rikal ze je to nejake divne to zapojeni...

Docela by mě zajímalo, co je na tom zapojení tak divného. Jestli teda spíš není nějak divný ten elektrikář.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/