Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

Zkrat v zásuvce š105
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=18759
Stránka 1 z 1

Autor:  tomvm [ 5.9.09, 11:28 ]
Předmět příspěvku:  Zkrat v zásuvce š105

Zdravím vás, vše klapalo jak má být až do chvíle kdy jsem najel na rampu. Byl jsem na nájezdu té rampy,za deště takže auto v náklonu předkem níž. Až sjíždím tak najednou baterka totálně vybitá, světla,ani rádio ani nic co by tu elektriku spapalo sem zaplího neměl. Pak jsem přijel domů vypl motor a že ho hned zkusím nastartovat, zase totálně vybitá. Nevím proč, ale napadlo mě odpojit zásuvku pod palubní deskou na kterou máme dané rádio a podsvícení led. Jeli jsme na nákup a najednou baterka nabitá. Myslel sem si že je vše ok. Tak sem zpátky zapojil zásuvku 10min sem měl puštěné rádio a baterka zase kaput. Takže problém v zásuvce, ale z ničeho nic. Nevíte čím by to mohlo být? Napadlo mě že by se tam na té rampě dostala voda a ta to nějak zkratovávala. Ale to asi nebude ono.

Autor:  Šemik [ 5.9.09, 12:32 ]
Předmět příspěvku: 

Ampérmetr a měřit kam co teče.

Autor:  venda [ 5.9.09, 19:04 ]
Předmět příspěvku: 

Nejspíš bude baterka pět minut před smrtí. Měřením odběrů nic nepokazíš. A ještě pro jistotu zkontroluj kontkakty. Volná svorka na baterce taky dokáže potrápit. Ale něco co by ji během pár minut vybilo, bys musel cítit a možná i vidět.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/