| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zkrat v zásuvce š105 https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=18759 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | tomvm [ 5.9.09, 11:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Zkrat v zásuvce š105 |
Zdravím vás, vše klapalo jak má být až do chvíle kdy jsem najel na rampu. Byl jsem na nájezdu té rampy,za deště takže auto v náklonu předkem níž. Až sjíždím tak najednou baterka totálně vybitá, světla,ani rádio ani nic co by tu elektriku spapalo sem zaplího neměl. Pak jsem přijel domů vypl motor a že ho hned zkusím nastartovat, zase totálně vybitá. Nevím proč, ale napadlo mě odpojit zásuvku pod palubní deskou na kterou máme dané rádio a podsvícení led. Jeli jsme na nákup a najednou baterka nabitá. Myslel sem si že je vše ok. Tak sem zpátky zapojil zásuvku 10min sem měl puštěné rádio a baterka zase kaput. Takže problém v zásuvce, ale z ničeho nic. Nevíte čím by to mohlo být? Napadlo mě že by se tam na té rampě dostala voda a ta to nějak zkratovávala. Ale to asi nebude ono. |
|
| Autor: | Šemik [ 5.9.09, 12:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ampérmetr a měřit kam co teče. |
|
| Autor: | venda [ 5.9.09, 19:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nejspíš bude baterka pět minut před smrtí. Měřením odběrů nic nepokazíš. A ještě pro jistotu zkontroluj kontkakty. Volná svorka na baterce taky dokáže potrápit. Ale něco co by ji během pár minut vybilo, bys musel cítit a možná i vidět. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|