| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Svetla na favu '90 https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=19012 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Stinovlas [ 23.9.09, 09:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Svetla na favu '90 |
Mam problem se svetlama,kdyz zmacknu horni knoflik,rozsviti se parkovacky a potkavacky,kdyz zmacknu prostredni,cvakne rele,sviti to stejne.lucas nereaguje.bylo to prej docasne spravovany behem dlouhy cesty.napada nekoho jak je to udelany a muze mi popsat jak to udelat spravne?v elektrice se moc nevyznam a ve schematech taky ne..dik za konstruktivni odpovedi. |
|
| Autor: | Nepér [ 23.9.09, 10:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud se v tom nevyznáš, tak asi těžko radit, je třeba konzultovat zapojení elektoinstalace s původním schématem, případně kouknout k těm spínačům nebo k pojistkovce, jestli tam někdo nedobastlil něco viditelného. |
|
| Autor: | Stinovlas [ 23.9.09, 10:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prave ze u spinacu ani pojistkovky jsem nic divnyho nevidel.hlavne to nemam s cim porovnat,pickup to ma uplne jinak.. |
|
| Autor: | Nepér [ 23.9.09, 10:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já mám schéma zapojení v návodu. |
|
| Autor: | Stinovlas [ 23.9.09, 11:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Schemata mam v kompu taky,ke vsem facko-like autum,ale je tam toho na me moc..motorky jeste chapu,ale tohle ne |
|
| Autor: | gokralik [ 23.9.09, 13:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak ti nezbývá nic jiného, než to projít. Zas takový děs to není a dokonce i člověk bez elektro vzdělání najde za chvíli v tomhle systém. Buď rád, že nerozebíráš Lexus, kde je v elektrice pomalu i popelník a všechno má ŘJ. K tomuhle ti bude stačit obyčejný multimetr, čas a papír s tužkou. |
|
| Autor: | michalkatka [ 24.9.09, 08:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Svetla na favu '90 |
preletuj poistkovku... |
|
| Autor: | varok [ 24.9.09, 17:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nejspíše budou paralelně propojené spínače. Proto se při zmáčknutí jednoho spínače rozsvítí obě světla, i když není zmáčknutý ten druhý spínač. |
|
| Autor: | Stinovlas [ 24.9.09, 18:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
neco tam sice spojenyho je, ale nevypada to nabastlene, ty draty jsou primo v tech kulatejch svorkach v konektoru.. asi s tim budu muset k elektrikari |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.9.09, 18:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Stinovlas píše: neco tam sice spojenyho je, ale nevypada to nabastlene, ty draty jsou primo v tech kulatejch svorkach v konektoru.. asi s tim budu muset k elektrikari způsob alá felda |
|
| Autor: | Stinovlas [ 24.9.09, 18:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo, to je fajn, to jsem taky parkrat videl, ale na pickupu muzu mit potkavacky taky furt zaply a vsechno se zapne az parkovackama a nemusim to mit takhle debilne zapojeny.. a hlavne nejdou rozsvitit ty dlouhy, jinak by mi to bylo jedno.. potrebuju to protahnout technickou. |
|
| Autor: | Stinovlas [ 25.9.09, 17:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mno, tak jsem dneska prijel domu a hned po hozeni pradla do pracky jsem se na to vrhnul edit: tak nakonec jsem kus dratu nasel, tak jsem to propajel cely a snad to bude fungovat |
|
| Autor: | Nepér [ 25.9.09, 19:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To se stává běžně a bylo to zřejmě i původní příčinou té "úpravy". |
|
| Autor: | Stinovlas [ 25.9.09, 21:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj, stalo se mi to na pickupu taky, ale ta uz byla hodne spalena, tak jsem ji vymenil.. kazdopadne po zapojeni tyhle do facka se z auta zakourilo, takze mam co delat.. blby je, ze pred zapojenim jsem vsechno premeril jestli to neni spojeny nekde kde nema |
|
| Autor: | Nepér [ 25.9.09, 21:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nenacpal jsi tam konektory obráceně? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|