| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nesviti podsvícení palubovky u felicie https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=19821 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Renda [ 14.11.09, 15:42 ] |
| Předmět příspěvku: | nesviti podsvícení palubovky u felicie |
Zdravím. problém viz. předmět, když jedu v noci nevídím nic......jen zelenou kontrolku světel....a oranžovou, kďyž mám prázdnou nádrž Kde by mohl být problém? Mám tušení , že to přestalo svítit po tom ,co mi tam jeden kutil zapojil autorádio(dělal to komplet, příprava + zapojení). Že by něco zmastil v pojistkové skříňce?? Díky |
|
| Autor: | 21lucas [ 14.11.09, 16:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: nesviti podsvícení palubovky u felicie |
Renda píše: Zdravím. problém viz. předmět, když jedu v noci nevídím nic......jen zelenou kontrolku světel....a oranžovou, kďyž mám prázdnou nádrž Kde by mohl být problém? Mám tušení , že to přestalo svítit po tom ,co mi tam jeden kutil zapojil autorádio(dělal to komplet, příprava + zapojení). Že by něco zmastil v pojistkové skříňce?? Díky koukni na pojistky hledej pojistku cislo 22 7,5A ale poznas to i tak ze ti nesviti leva strana obrysovych svetel |
|
| Autor: | Renda [ 15.11.09, 09:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak dík moc! Byla to ta 22ka |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|