| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| repase alternátoru-dotaz https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=19865 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | CrazyMan [ 17.11.09, 18:48 ] |
| Předmět příspěvku: | repase alternátoru-dotaz |
když mám osoustružené ty sběrací měděné kroužky, můžu tam dát ten původní kravinec s uhlíkama? dík |
|
| Autor: | venda [ 17.11.09, 19:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Záleží na tom, v jakém jsou stavu. Ale když dáš nový bude líp. |
|
| Autor: | varok [ 17.11.09, 23:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jak už psal Venda, záleží v jakém jsou stavu uhlíky a regulátor. Ony se stejně musi zaběhnout tak i tak podle těch kroužků. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 18.11.09, 13:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
určitě den nové relé i uhlíky co na tom ušetříš nic miloš |
|
| Autor: | CrazyMan [ 18.11.09, 13:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no to je slovo chlapa miloši... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 18.11.09, 16:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
CrazyMan píše: no to je slovo chlapa miloši... hlavně utáhni diodový můstek to je nejdůležitěší z celé generálky 3 x M5 |
|
| Autor: | CrazyMan [ 18.11.09, 22:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ale tak když to je venku tak to rovnou vyměním a mám klid... jo a nevíte náhodou jakej minimální rozměr můžou mít ty sběrací měděné kroužky? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|