| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Podsvícení budíků https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=19866 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | brejd [ 17.11.09, 18:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Podsvícení budíků |
Zdravim po vyndání palubovky a vrácení je podsvícená jen pravá část budíku rychloměru a budíku otáčkoměru nevíte kde se stala chyba???? Na levé části se ve tmě nedají přečíst čísla. |
|
| Autor: | gokralik [ 17.11.09, 19:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Taky by nebylo od věci napsat o jaký vůz se jedná. Tipuju, že Favorit to není. |
|
| Autor: | brejd [ 17.11.09, 19:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo promin na to jsem zapoměn jedná se o felicii r.v 2001 |
|
| Autor: | venda [ 17.11.09, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Někde ti něco upadlo. Budeš je muset znovu vyndat a zkontrolovat. |
|
| Autor: | brejd [ 17.11.09, 20:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslíš zezadu přístrojov desky nějaký konektor nebo přímo v přístrojové desce |
|
| Autor: | Carlos [ 17.11.09, 20:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Dneska jsem do toho hrabal a nesvítila jedna žárovka. Vyměnil, složil, nesvítila jiná, Tak jsem vyměnil všecky 4 a je to. Ony ty i ty patice zkřehnou, takže pak to vymontovat a nezlurvit je taky unikum. |
|
| Autor: | brejd [ 17.11.09, 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
takže myslíš tedy vyměnit žárovky??? |
|
| Autor: | gokralik [ 17.11.09, 21:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Podívej se...taky se není čemu divit, ty žárovičky svítí 15 let. Pak stačí s něma někde klepnout a jsou fuč. |
|
| Autor: | brejd [ 17.11.09, 22:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ale je mi divné že zrovna u obou ukazatelů nesvítí jen levá část ale pravá svítí normálně. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.11.09, 22:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mě taky nesvítí tachometr od 140 vejš |
|
| Autor: | brejd [ 17.11.09, 22:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A nevíš čim to je ??? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.11.09, 23:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vim špatná žárovička ale rozdělávat to nebudu za tmy tak rychle nejezdim a ve dne vidim |
|
| Autor: | Carlos [ 17.11.09, 23:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mě to vadí z principu |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.11.09, 23:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
což to mě taky ale nemam chut se do toho pouštět |
|
| Autor: | brejd [ 18.11.09, 11:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chci se zeptat jaký to jsouty žárovky?? To musim ještě rozebrat tu palubní desku nebo to je zezadu palubní desky??? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|