| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| kondenzator https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=19975 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | jonyx5 [ 24.11.09, 15:10 ] |
| Předmět příspěvku: | kondenzator |
Zdravim..Cchem sa opytat ci nahodou neviete aku ma hodnotu kondenzator co sa nachadza na rozdelovaci..diky moc |
|
| Autor: | CROWACK [ 24.11.09, 15:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
bylo by užitečné specifikovat o jaký vůz popř. motorizaci se jedná, nikdo z nás bohužel věšteckou kouli nevlastní... edit: Navíc, pokud by jsi chtěl "automobilový" kondenzátor nahradit ekvivalentem z elektrosoučástek, asi bys neměl příliš úspěch, vzhledem k podmínkám, v jakých musí ten automobilový pracovat. Tento rozdíl byl patrný např. u kondenzátoru značky PSL, kdy výrobce ve snaze vydělat použil ten z elektrosoučástek v kovovém válečku (aby to vypadalo podobně |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.11.09, 15:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
25uF ale jak bylo řečeno radši to co tam patří a orignální prvovýrobu |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|