| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vypnutí kontrolky airbagu u Fabia rv.2002 https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=20731 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Ferda [ 22.1.10, 19:01 ] |
| Předmět příspěvku: | vypnutí kontrolky airbagu u Fabia rv.2002 |
Nevíte někdo jak vypnout kontrolku airbagu u Fabie rv.2002 ? A ještě jeden problém čím se spouští osvětlení interiéru když se otevřou dveře. Nenacházím spínač. 14 dní to funguje a pak třeba měsíc ne pak zase jo. U š100 jsem očistil dotek na spínači a jelo to dál. Tady nemůžu nic najít. Asi špatně hledám.Prosím o radu. Díky!!! |
|
| Autor: | 21lucas [ 22.1.10, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
spinac se uz tady resil staci hledat jina je to mikrospinac v jednotce centralu ve dverich |
|
| Autor: | novomi [ 22.1.10, 19:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prej je mikrospínač v zámku dveří. Když to nepůjde, tak zkus se zámkem zahýbat, mělo by to jít, mě to blblo v kufru. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 22.1.10, 19:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vypnutí kontrolky airbagu u Fabia rv.2002 |
Ferda píše: Nevíte někdo jak vypnout kontrolku airbagu u Fabie rv.2002 ? víme pře vag vymaž chybu |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 23.1.10, 08:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
musíš napsat jestli stropní světlo nejsvítí vůbec že ho nerožnou žádné dveře nebo jen řidičove, a ten pytel ti může svítit jen ptoto že je vyplý, z důvodů batolete na přední sedačce miloš |
|
| Autor: | Ferda [ 23.1.10, 10:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vypnutí kontrolky airbagu u Fabia rv.2002 |
Sadra17 píše: Ferda píše: Nevíte někdo jak vypnout kontrolku airbagu u Fabie rv.2002 ? víme pře vag vymaž chybu Kdybych já věděl co je vag! Airbag mám jen u řidiče, tak jak někdo radil že ho můžu mít vypnutý u spolujezdce to není ono. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 23.1.10, 10:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
vag je diagnostika |
|
| Autor: | Ferda [ 23.1.10, 10:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: musíš napsat jestli stropní světlo nejsvítí vůbec že ho nerožnou žádné dveře nebo jen řidičove, a ten pytel ti může svítit jen ptoto že je vyplý, z důvodů batolete na přední sedačce miloš To světlo nesvítí ani když ho přepnu vypínačem vůbec tam nikam nejde šťáva. Ale jak říkám měsíc to nechodí pak se to probudí a svítí, takhle se to střídá. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 23.1.10, 11:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ferda píše: slovacek.milos píše: musíš napsat jestli stropní světlo nejsvítí vůbec že ho nerožnou žádné dveře nebo jen řidičove, a ten pytel ti může svítit jen ptoto že je vyplý, z důvodů batolete na přední sedačce miloš To světlo nesvítí ani když ho přepnu vypínačem vůbec tam nikam nejde šťáva. Ale jak říkám měsíc to nechodí pak se to probudí a svítí, takhle se to střídá. |
|
| Autor: | Ferda [ 23.1.10, 22:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: vag je diagnostika diagnostiku doma nemám, nejde vytáhnout nějaký konektor? |
|
| Autor: | novomi [ 24.1.10, 12:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To těžko. Až s tím půjdeš do servisu, tak jim o tom řekni, vymažou ti chybu. |
|
| Autor: | Huďo [ 24.1.10, 19:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tie mikrospínače oblbujú robia problémy aj s centrálom |
|
| Autor: | Kristensen [ 24.1.10, 19:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ta kontrolka svítí z nějakého důvodu, pomůže jen diagnostika |
|
| Autor: | Huďo [ 24.1.10, 21:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Ta kontrolka svítí z nějakého důvodu, pomůže jen diagnostika Tak, tak |
|
| Autor: | Ferda [ 6.2.10, 00:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To k ní nevede drát ? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|