| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| RESET RIADIACEJ JEDNOTKY FAVORITA, MONO- MOTRONIC https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=23599 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | likas [ 29.8.10, 23:23 ] |
| Předmět příspěvku: | RESET RIADIACEJ JEDNOTKY FAVORITA, MONO- MOTRONIC |
Zdravým, nevedel by mi niekto pomoct a povedat, resp. popisat ako sa robi restart riadiacej jednotky na favorite rv: 93, mono-motronic?? dakujem |
|
| Autor: | Kachnis [ 30.8.10, 02:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: RESET RIADIACEJ JEDNOTKY FAVORITA, MONO- MOTRONIC |
co ja vim, tak staci na x minut odpojit akumulator.. |
|
| Autor: | KGST [ 31.1.11, 22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: RESET RIADIACEJ JEDNOTKY FAVORITA, MONO- MOTRONIC |
odpoj na max 5 min a zudne aj meno |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|