Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

elektrika vs voda
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4817
Stránka 1 z 1

Autor:  Belial [ 15.5.07, 22:30 ]
Předmět příspěvku:  elektrika vs voda

lidicky mam takovej problem, kdyz prsi tak mi prestane fungirovat otackomer - je takovej zaseklej.. treba tak do 1500 otacek ukazuje jakz takz normalne (sice reaguje pomaleji, ale porad ukazuje presne) ale nahoru uz nejde ani za prase. leda kdyz vytocim motor skoro naplno tak po chvili trochu vyleze.. a kdyz vypnu klicek tak nespadne uplne na nulu, proste jak kdyby byl zadrenej.. zaclo to po tom, co sem si menil podklady pod budikama, ale pritom to dela jenom kdyz prsi

a dalsi problem a ten je dlouhodobejsiho razu je ten, ze mi pri urcitejch otackach otackomer jakoby lita - treba od 2500 zacne skakat treba +200 a pak zase spadne na realnou hodnotu otacek, no a hlavne kdyz jenom trosicku uberu plyn tak to prestane.. :O

tak sem premyslel nad zapalovanim nebo civkou, jestli se tam nejak nesasijou kdyz je vlhko.. na druhou stranu kdyby to teda bylo tim vlhkem, tak co s tim?

Autor:  Serifus [ 15.5.07, 23:52 ]
Předmět příspěvku: 

Zdravim! Tak teče ti tam, nebo ne? Píšeš o vlhku. Takže buď kondenzát, ale spíš teče, ne? Zjisti kde a zařiď se podle toho. Otáčkoměr vyndej a nech pořádně vyschnout. Takhle se blbě radí. Co to je vůbec za káru, chlape? Cívka na to určitě vliv nemá. Je to spíš mechanickýho rázu. Můj názor. Třeba mě někdo popraví, teda opraví... :lol:

Autor:  Drak [ 16.5.07, 06:41 ]
Předmět příspěvku: 

Já bych to viděl na chybu v drátu od cívky k točkoměru, někde může mít prasklou izolaci a voda ho mírně přikostřuje a dělá to bugr, zkus natáhnout novej.

Autor:  Belial [ 16.5.07, 21:46 ]
Předmět příspěvku: 

no jediny co je prokazatelne od vody je prave to zapalovani (takova ta plechova krabicka u civky), do palubovky potazmo pristrojovky mi stopro netece.. jinak ten drat od civky k budiku je v celym svazku kterej je jeste zamotanej izolepou, to s tim prikostrovanim se mi nezda (neni o co prikostrovat), spis mam v planu zkusit rozdelat to zapalovani, mrknout jak to tam je popr. opravit nejaky studenaky kdyz tam budou a asi to cely zaliju do plastu nebo do neceho

Autor:  Serifus [ 17.5.07, 00:53 ]
Předmět příspěvku: 

Silikonem 8)

Autor:  Drak [ 17.5.07, 07:24 ]
Předmět příspěvku: 

Tak ten drát za dešťa nebo mokra odpoj a uvidíš, jak se to bude chovat, buď to vyloučíš, nebo potvrdíš a když to dělá od rozdělávání přístrojovky, tak bych se zaměřil prvně tam, jestli není volnej nějakej spoj, nebo jestli se něco neurvalo.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/