Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

Favorit dobijení
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4836
Stránka 1 z 1

Autor:  Barbone [ 17.5.07, 12:22 ]
Předmět příspěvku:  Favorit dobijení

cau kamos ma problem s dobijenim ve favoritu ma novej altik a dobiji 14,5V ale jakmile otacky jsou na volnobehu dobiji 12-12,5V nema problem s civkou nebo necim takovym ze mu to moc zere?? :?

Autor:  Šemik [ 17.5.07, 14:21 ]
Předmět příspěvku: 

To je v pohodě. Na volnoběh žádný auto nedobíjí :wink:

Autor:  Kachnis [ 17.5.07, 15:04 ]
Předmět příspěvku: 

no u fava je to zvlastni...ten by uz mel stihat....posledni co nedobijelo byly snad 136ky sedany...od toho uz snad dobiji vsechno...takze uhliky, regulator...

Autor:  Barbone [ 17.5.07, 17:54 ]
Předmět příspěvku: 

celej ten altik jsme skouseli u me ve favu a fungoval bez problemu

Autor:  Drak [ 17.5.07, 20:32 ]
Předmět příspěvku: 

Postupně vytahuj pojistky a měř, když se napětí zvedne, tak hned víš, kde je problém.

Autor:  Barbone [ 17.5.07, 21:59 ]
Předmět příspěvku: 

me prave rikal znamej ze muze mit spatnou civku a ten vysokonapetovej regulator nebo co to je

Autor:  slovacek.milos [ 18.5.07, 20:05 ]
Předmět příspěvku: 

a co stáří a kapcita akumulátoru, pokud bede kapacita 50% a méně tak to bude na volnoběh dobíjet 12.5 V miloš

Autor:  spartra [ 19.5.07, 13:20 ]
Předmět příspěvku: 

ty voe, na volnoběh neobíjí mám tam 70 a při nějakejch 40a na volnoběh to dobíjí kolem 13,5v :arrow:

Autor:  Belial [ 19.5.07, 21:21 ]
Předmět příspěvku: 

hele a když mi to na volnoběk dobíjí míň, a v otáčkách v pohodě i se vším zapnutým tak čím to je?

Autor:  Martin [ 19.5.07, 21:35 ]
Předmět příspěvku: 

Do určité míry je to normální, když ti to při 1500ot už dobíjí normálně, tak bych to neřešil.

Autor:  Barbone [ 19.5.07, 22:23 ]
Předmět příspěvku: 

ale ono to neni jen tak kdyz jezdim po meste a porad stojim v kolone
jo a baterka je nova

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/