| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Favorit dobijení https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4836 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Barbone [ 17.5.07, 12:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Favorit dobijení |
cau kamos ma problem s dobijenim ve favoritu ma novej altik a dobiji 14,5V ale jakmile otacky jsou na volnobehu dobiji 12-12,5V nema problem s civkou nebo necim takovym ze mu to moc zere?? |
|
| Autor: | Šemik [ 17.5.07, 14:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je v pohodě. Na volnoběh žádný auto nedobíjí |
|
| Autor: | Kachnis [ 17.5.07, 15:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no u fava je to zvlastni...ten by uz mel stihat....posledni co nedobijelo byly snad 136ky sedany...od toho uz snad dobiji vsechno...takze uhliky, regulator... |
|
| Autor: | Barbone [ 17.5.07, 17:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
celej ten altik jsme skouseli u me ve favu a fungoval bez problemu |
|
| Autor: | Drak [ 17.5.07, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Postupně vytahuj pojistky a měř, když se napětí zvedne, tak hned víš, kde je problém. |
|
| Autor: | Barbone [ 17.5.07, 21:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
me prave rikal znamej ze muze mit spatnou civku a ten vysokonapetovej regulator nebo co to je |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 18.5.07, 20:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a co stáří a kapcita akumulátoru, pokud bede kapacita 50% a méně tak to bude na volnoběh dobíjet 12.5 V miloš |
|
| Autor: | spartra [ 19.5.07, 13:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty voe, na volnoběh neobíjí mám tam 70 a při nějakejch 40a na volnoběh to dobíjí kolem 13,5v |
|
| Autor: | Belial [ 19.5.07, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hele a když mi to na volnoběk dobíjí míň, a v otáčkách v pohodě i se vším zapnutým tak čím to je? |
|
| Autor: | Martin [ 19.5.07, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Do určité míry je to normální, když ti to při 1500ot už dobíjí normálně, tak bych to neřešil. |
|
| Autor: | Barbone [ 19.5.07, 22:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ale ono to neni jen tak kdyz jezdim po meste a porad stojim v kolone jo a baterka je nova |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|