Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

RELE NA FELICII 1.3 MPI
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4870
Stránka 1 z 1

Autor:  macco [ 19.5.07, 17:23 ]
Předmět příspěvku:  RELE NA FELICII 1.3 MPI

ahojte. neviete poradit? neviem nastartovat feldu...skusil som pokyvat druhym rele hore vlavo a nastartovalo...3 krat za sebou...potom uz nic...skusil som dat ine rele a tiez nic. neviete kde by mohla byt chyba??? vdaka.

Autor:  slovacek.milos [ 19.5.07, 18:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: RELE NA FELICII 1.3 MPI

macco píše:
ahojte. neviete poradit? neviem nastartovat feldu...skusil som pokyvat druhym rele hore vlavo a nastartovalo...3 krat za sebou...potom uz nic...skusil som dat ine rele a tiez nic. neviete kde by mohla byt chyba??? vdaka.


chyb může být mnoho, ale jestli jsi kýval s relém a chytlo to tak asi pojistková deska odešla, a svítí ti kontrolky, motor točí, pojistky máš OK, sdělej zapalovací lištu dej tam svíčky, jiskru háže, smrdí benzín, máš správný klíšek, je měký, bádej miloš

Autor:  Peter50kw [ 19.5.07, 21:07 ]
Předmět příspěvku: 

Mozno nahoda, zajdi do servisu.

Autor:  macco [ 20.5.07, 08:12 ]
Předmět příspěvku: 

kontrolky svietia...motor toci...vsetko je ok. akurat nechce nastartovat...akoby bol zly nejaky kontakt pri tom rele...lebo ked som s nim pokyval naskocil motor...ale vcera uz uplne nic...

Autor:  michalkatka [ 20.5.07, 09:10 ]
Předmět příspěvku: 

na diagnostiku VAG, takto nič neistíš, alebo veľmi ťažko...

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/