| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| RELE NA FELICII 1.3 MPI https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4870 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | macco [ 19.5.07, 17:23 ] |
| Předmět příspěvku: | RELE NA FELICII 1.3 MPI |
ahojte. neviete poradit? neviem nastartovat feldu...skusil som pokyvat druhym rele hore vlavo a nastartovalo...3 krat za sebou...potom uz nic...skusil som dat ine rele a tiez nic. neviete kde by mohla byt chyba??? vdaka. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.5.07, 18:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: RELE NA FELICII 1.3 MPI |
macco píše: ahojte. neviete poradit? neviem nastartovat feldu...skusil som pokyvat druhym rele hore vlavo a nastartovalo...3 krat za sebou...potom uz nic...skusil som dat ine rele a tiez nic. neviete kde by mohla byt chyba??? vdaka. chyb může být mnoho, ale jestli jsi kýval s relém a chytlo to tak asi pojistková deska odešla, a svítí ti kontrolky, motor točí, pojistky máš OK, sdělej zapalovací lištu dej tam svíčky, jiskru háže, smrdí benzín, máš správný klíšek, je měký, bádej miloš |
|
| Autor: | Peter50kw [ 19.5.07, 21:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Mozno nahoda, zajdi do servisu. |
|
| Autor: | macco [ 20.5.07, 08:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kontrolky svietia...motor toci...vsetko je ok. akurat nechce nastartovat...akoby bol zly nejaky kontakt pri tom rele...lebo ked som s nim pokyval naskocil motor...ale vcera uz uplne nic... |
|
| Autor: | michalkatka [ 20.5.07, 09:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
na diagnostiku VAG, takto nič neistíš, alebo veľmi ťažko... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|