| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Existuje tlacitko na 10A? https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4954 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | deekay [ 24.5.07, 00:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Existuje tlacitko na 10A? |
existuje? bo inac mam asi problem |
|
| Autor: | Drak [ 24.5.07, 07:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Existuje, navštiv prodejnu ND na Avie, Liaz nebo na Tatru, Avie ho používá jako tlačítko žhavení pro jeden žhavič do sání a Tatra ho používá jako tlačítko motorové brzdy a Liaz jako žhavení. |
|
| Autor: | septim [ 24.5.07, 08:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Brat kupoval na ventilator a tam bolo 8 alebo 10A tlacitko so svetlom. Tie co teraz predavaju ako NOS tlacitka a okrem toho vsetky 105typove prepinace isli bez relatka, teda by mali utiahnut aspon do 25A. |
|
| Autor: | Drak [ 24.5.07, 09:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Šemik [ 24.5.07, 09:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
I Š105 měla relátka Jinak spínač na 10A jistě existuje, budou ho mít v každym elektroobchodě |
|
| Autor: | elegant [ 24.5.07, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: I Š105 měla relátka Jinak spínač na 10A jistě existuje, budou ho mít v každym elektroobchodě Buďme presnejší. Po určitom roku výroby začali dávať relátka. |
|
| Autor: | CROWACK [ 24.5.07, 12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a proč tam nedát normální tlačítko+relé? |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 24.5.07, 13:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já mám v autě přepínače na 30A |
|
| Autor: | michalkatka [ 25.5.07, 09:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Existuje tlacitko na 10A? |
deekay píše: existuje? bo inac mam asi problem maslíš na orváranie 5tych dverí? aj to je jedne s dôvodou prčo som si tam dal servo z centrálu... zapoj to cez klasické autorelátko... |
|
| Autor: | deekay [ 25.5.07, 11:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Existuje tlacitko na 10A? |
michalkatka píše: deekay píše: existuje? bo inac mam asi problem maslíš na orváranie 5tych dverí? aj to je jedne s dôvodou prčo som si tam dal servo z centrálu... zapoj to cez klasické autorelátko... dik vsetkym uz som to zapojil cez relatko. ono od zaciatku som to chcel mat tak cez relatko ale bohuzial som nevedel natiahnut dalsi kabel cez kufrove dvere lebo sa uz nemestil. ale som sa nasral a nejako sa mi to podarilo ale bol to porod... a inac bezne v elektrosuciastkach maju iba 6A tlacitka. spinace, prepinace nie su problem, tie aj do 30A. ale nie tlacitka. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|