Škoda TechWeb
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/

alternátor
https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=5038
Stránka 1 z 1

Autor:  Honzik.t [ 30.5.07, 11:56 ]
Předmět příspěvku:  alternátor

Mám takový dotaz. co by se stalo kdybych z alternátoru odpojil diody. dotsal bych střídavé napětí? popřípadě s jakou frkvencí? Je to jen teoretický dotaz, pokud se v tom někdo orijentujete tak mi sem něco napište. Dík

Autor:  Matthes [ 30.5.07, 12:13 ]
Předmět příspěvku: 

No mel bys dostat 3 fazove stridave napeti o frekvenci zavisle na otackach motoru, necekej 3x230V 50Hz :)

Autor:  Martin [ 30.5.07, 12:59 ]
Předmět příspěvku: 

Přesně tak, tři fáze a frekvence závislá na otáčkách.

Autor:  Nakadah [ 30.5.07, 15:59 ]
Předmět příspěvku: 

Pro 50Hz by musel drzet 3000ot/min a maximalni proud skodovacke altiky 443 113-516.xxx maji pri 2600ot (35,42 a 55A). Jake maji neregulovane napeti netusim, graf nemuzu najit. Nak

Autor:  Kachnis [ 30.5.07, 16:15 ]
Předmět příspěvku: 

nemaj nahodou skoda altiky maximalni proud ve vyssich otackach nez pises???

Autor:  Nakadah [ 30.5.07, 17:22 ]
Předmět příspěvku: 

Ehm tohle sem narychlo nasel v Cedrychovi...Nak

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/