| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| alternátor https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=5038 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Honzik.t [ 30.5.07, 11:56 ] |
| Předmět příspěvku: | alternátor |
Mám takový dotaz. co by se stalo kdybych z alternátoru odpojil diody. dotsal bych střídavé napětí? popřípadě s jakou frkvencí? Je to jen teoretický dotaz, pokud se v tom někdo orijentujete tak mi sem něco napište. Dík |
|
| Autor: | Matthes [ 30.5.07, 12:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No mel bys dostat 3 fazove stridave napeti o frekvenci zavisle na otackach motoru, necekej 3x230V 50Hz |
|
| Autor: | Martin [ 30.5.07, 12:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přesně tak, tři fáze a frekvence závislá na otáčkách. |
|
| Autor: | Nakadah [ 30.5.07, 15:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pro 50Hz by musel drzet 3000ot/min a maximalni proud skodovacke altiky 443 113-516.xxx maji pri 2600ot (35,42 a 55A). Jake maji neregulovane napeti netusim, graf nemuzu najit. Nak |
|
| Autor: | Kachnis [ 30.5.07, 16:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nemaj nahodou skoda altiky maximalni proud ve vyssich otackach nez pises??? |
|
| Autor: | Nakadah [ 30.5.07, 17:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ehm tohle sem narychlo nasel v Cedrychovi...Nak |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|