| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Schema pristrojoveho stitu Rapid https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=6391 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | chavier [ 10.9.07, 11:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Schema pristrojoveho stitu Rapid |
Ahoj kluci, nemate nekdo schema zapojeni pristrojovky jak ma napr Rapid, vzadu tri konektoru, typ jak Favorit. Takove schema jako je tady: http://skoda.panda.cz/obrazky2/341.jpg ale na pristrojovku s rapida dekuji |
|
| Autor: | Šemik [ 10.9.07, 14:38 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Proč téhle desce všichni řikají z Rapide? vždyt se dávala i do 105... A má jen dva konektory, zapojení je ve svorkovnici je stejné jako u těch kulatých |
|
| Autor: | CROWACK [ 10.9.07, 15:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Proč téhle desce všichni řikají z Rapide? vždyt se dávala i do 105... A má jen dva konektory, zapojení je ve svorkovnici je stejné jako u těch kulatých ve 105s byla hezci, s celoplosnym tachecem a bez otackomeru. "rapid" pristrojovka je 130 a vejs pokud vim, s otackomerem, kontrolkou pro rucni brzdu, zaply pasy a podobnejma nezapojenejma kravinama... mimochodem ten obrazek je teda pekny vrabci hnizdo... |
|
| Autor: | Šemik [ 10.9.07, 15:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja vím kterou myslí
ale ten název "z rapida" je značně nepřesný.. I rapid měl klasické kruhové budíky. |
|
| Autor: | CROWACK [ 10.9.07, 15:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: dle andrta se jí osazovaly pouze typy 135/136...nicméně schéma tam není, sorry... |
|
| Autor: | Šemik [ 10.9.07, 15:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to takové neurčité (jako u škody všechno) já jsem slyšel že se montovala od dubna 87 nebo jsem slyšel že až modelem 88, ale vzhledem k tomu že jsem je viděl i ve 105 důchodcovských tak bych věřil ten duben 87. Pak už se dávaly všade |
|
| Autor: | CROWACK [ 10.9.07, 15:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Je to takové neurčité (jako u škody všechno) já jsem slyšel že se montovala od dubna 87 nebo jsem slyšel že až modelem 88, ale vzhledem k tomu že jsem je viděl i ve 105 důchodcovských tak bych věřil ten duben 87. Pak už se dávaly všade asi tak, placali na to co jim prislo pod ruku, ja mam 87 snad cerven, je to 120L a je tam z fabriky 5q a sibr....a budiky sou klasika kulaty... |
|
| Autor: | Drak [ 11.9.07, 18:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tk to nafoť eště jednou z té zadní strany, ale bez drátů (vypoj to ze svorkovnic na desce) a tak, aby byly vidět všechny "cestičky" a nějak to dáme dohromady. |
|
| Autor: | Šemik [ 11.9.07, 18:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tož já ti to večer popíšu, jeden tenhle štít tu mám |
|
| Autor: | Šemik [ 12.9.07, 12:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nějak nechápu. Vždyt to jsem namaloval, ne? |
|
| Autor: | chavier [ 12.9.07, 16:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Nějak nechápu. Vždyt to jsem namaloval, ne? namaloval si to hezky, ale jeste potrebuji rozpis, co na ktere cislo pripojit napr 9 zluty levy blinkr apod. |
|
| Autor: | stangha [ 12.9.07, 22:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
rapid neměl kontrolku pro ruční brzdu ne? takový to (O) s vykřičníkem bylo na havarijní stav brzd, stejně jako u 105, 120... tuhle "novou" sem viděl snad jen jednou. a co koupit tu desku jinou? možná bych věděl i od koho, můžu se ho poptat |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|