| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| málo svítící kontrolky https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=6610 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hany [ 25.9.07, 13:26 ] |
| Předmět příspěvku: | málo svítící kontrolky |
Měl sem v MPi 1,3 původně hodiny. Sehnal sem si komplet budíky s otáčkoměrem, akorát si do nich dal svůj tachometr, zapojil to a v pohodě to fachá. Až na to, že kontrolky světel už nesvítí tak výrazně jak před tím, skoro je nevidím, a pokud sou puštěné, je málo vidět i vyhřívání zadního skla. To se ale krásně rozzáří, když světla vypnu...nevíte někdo, co tam udělat, aby to bylo zase v cajku? Díky |
|
| Autor: | ventYl [ 25.9.07, 13:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nebola ta palubna doska dlho mimo voz (alebo akokolvek inak demontovana?) vyzera to na zaoxidovane kontakty palubky... |
|
| Autor: | hany [ 25.9.07, 13:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jak dlouho nejezdila nevím, ale byla s bouračky. Zkusím na to mrknout, jak to vypadá..dík |
|
| Autor: | cyz [ 25.9.07, 13:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zkus vyčistit ukostření, mělo by být za přístrojovkou, někde nad tyčí volantu. Na většině aut kde jsem měl přístrojovku vytaženou byly totálně zoxidované, po vyčištění bylo všechno OK |
|
| Autor: | Nepér [ 25.9.07, 16:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to tak schválně, aby to v noci, kdy rozsvítíš světla nesvítilo do xichtu, některý ročníky to tak měly. Nevím přesně jak to funguje, ale určitým řešením je výměna žárovek za LE diody příslušnývh barev. |
|
| Autor: | hany [ 26.9.07, 13:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Je to tak schválně, aby to v noci, kdy rozsvítíš světla nesvítilo do xichtu, některý ročníky to tak měly. Nevím přesně jak to funguje, ale určitým řešením je výměna žárovek za LE diody příslušnývh barev. o téhle výměně už sem taky uvažoval. Nemáš nějaký odkaz, který by mě ušetřil případného trápení při realizaci.dík |
|
| Autor: | hany [ 18.10.07, 15:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
... jen doplnění. Instalace diod pod kontrolky proběhla úspěšně, v originál barvách, aby se to nehádalo a svítí to výtečně. Můj problém to vyřešilo a můžu doporučit. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|