| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| FAVORIT budiky https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=6736 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | ozzy [ 2.10.07, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | FAVORIT budiky |
Mam takovy problem, na mem fanousovi mi prestaly fungovat vsechny budiky krom tachometru (palivomer,teplota, otackomer) a taky packy pod volantem (smerovky a sterace) poradi nekdo cim to muze byt? diky moc za rady |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.10.07, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: FAVORIT budiky |
ozzy píše: Mam takovy problem, na mem fanousovi mi prestaly fungovat vsechny budiky krom tachometru (palivomer,teplota, otackomer) a taky packy pod volantem (smerovky a sterace) poradi nekdo cim to muze byt? diky moc za rady pozrel si poriadne všetky poistky? ak sú dobré tak preletuj celú poistkovku na 99% je chyba tam... |
|
| Autor: | ventYl [ 2.10.07, 20:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
povedal by som, ze az 99,95%... to iste aj na 120tke, ak prestanu ist smerovky, umru budiky, tak je to poistka 2, na favorite neviem ktora. |
|
| Autor: | wallach [ 2.10.07, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zkus jestli to nejni špatně ukostřené . . . |
|
| Autor: | michalkatka [ 3.10.07, 09:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
wallach píše: Zkus jestli to nejni špatně ukostřené . . . za budíkmi na nosníku čo drží volantovú tyč je ukostrenie, pozri to tam, prečistiť.... |
|
| Autor: | ozzy [ 7.10.07, 20:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
diky vsem za rady, uz je to OK, bylo to uvolnene relatko |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|