| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Koureni ze spinace https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=6920 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lukáš [ 14.10.07, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Koureni ze spinace |
Mam Favorita 94 a mam takovy problem ze jsem dnes jel a zaclo se mi kourit ze spinace svetel, z toho horniho. Nevim proc, jak jsem to odmontoval tak byl horky kabel, ten co je vice nahore.. respektive 2 kabely.. cim to muze byt? Dik |
|
| Autor: | Martin [ 14.10.07, 17:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Špatný kontakt, zkus to rozebrat a vyčistit, nebo rovnou kup nový. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 14.10.07, 19:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Koureni ze spinace |
Lukáš píše: Mam Favorita 94 a mam takovy problem ze jsem dnes jel a zaclo se mi kourit ze spinace svetel, z toho horniho. Nevim proc, jak jsem to odmontoval tak byl horky kabel, ten co je vice nahore.. respektive 2 kabely.. cim to muze byt? Dik nový 125 korun miloš |
|
| Autor: | Martin [ 14.10.07, 20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak to dej rovnou nový, to se nevyplatí do toho šťourat. |
|
| Autor: | Lukáš [ 14.10.07, 23:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A je to urcite tim spinacem? Nemuze to byt i necim jinym? skrat nekde nebo neco? To asi ne ze? By se kourililo z tech kabelu u nekde jinde..jak jsem jel tak se z toho zaclo kourit, oddelal jsem ty vypinace a ty dva kabliky co jdou nahoru toho spinace byly horke, rozpalene.. tak to asi fakt bude ten vypinac... |
|
| Autor: | Vít [ 15.10.07, 00:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tam je taky žárovka na prosvětlení toho knoflíku, třeba bude problém tam |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|