| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| nestartující felicie https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=6952 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Pet [ 15.10.07, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | nestartující felicie |
Ahojky všem.prosím o radu někdy se mi stane že zahřátá felicie nejde nastartovat startér točí normalně ale nechce chytit po čase startování naskočí,stává se to nepravidelně a jen když je zahřátá,ráno studená chytne pokaždý napoprvé.Pokud se to někomu stávalo a nebo víte čím by to mohlo být poraďte prosím díky. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 16.10.07, 07:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jestli je to BMM ta stará tak je v háji to čidlo na sání vzadu hlásí teplotu - 50 někdy stačí vysunout a zasunout konektor miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|