| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Odpory v topeni felicie https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7057 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DRYVER [ 21.10.07, 14:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Odpory v topeni felicie |
Kolik zhruba stoji nove?? Nejak mi to dnes prestalo foukat na prvni 3 polohy a jelo to jen na 4... cca Po 20 km najednou zacaly fungovat vsechny tak to me nejak vyvedlo z miry ... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 21.10.07, 15:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
do pětikila měco se mi zdá že 350 nespravuj to zase se to pokazí miloš |
|
| Autor: | DRYVER [ 21.10.07, 16:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: do pětikila měco se mi zdá že 350 nespravuj to zase se to pokazí miloš Ja prave nic nespravoval - sednu do auta - nefungugovaly, jel sem tak cca 20 km no a po zastaveni sem si vsimul ze uz to zase bezi... Tak nevim kde muze byt chyba nebo co to vlastne bylo |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.10.07, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: slovacek.milos píše: do pětikila měco se mi zdá že 350 nespravuj to zase se to pokazí miloš Ja prave nic nespravoval - sednu do auta - nefungugovaly, jel sem tak cca 20 km no a po zastaveni sem si vsimul ze uz to zase bezi... Tak nevim kde muze byt chyba nebo co to vlastne bylo no tak to začíná tam je jakože tepelná pojistka a ta to rozpojí a zas to jede až to nejede a čtverka to je napřímo bez odporové kostky miloš |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.10.07, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
do 1.3 tam lezeš od baterky a 1.6 od motorku na stěrače miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|