| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| altik felicie https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7135 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | omeg [ 24.10.07, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | altik felicie |
Zdravim. Potreboval bych se zeptat, jak tezke je vymenit loziska na alternatoru u Feldy, r.v. 97? Vim, ze sou tam dve. Nejaky zkusenosti mam, ale vsechno je jednou poprvy |
|
| Autor: | spartra [ 25.10.07, 16:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nic těžkýho až na to že u edno se musej odseknout 3 nejty |
|
| Autor: | spartra [ 25.10.07, 16:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
spartra píše: nic těžkýho až na to že u edno se musej odseknout 3 nejty no a nejlépe stahovák na to jedno ložisko 2 či 3 ramenný |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|