| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| forman na LPG nechytl ani omylem https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7148 |
Stránka 1 z 4 |
| Autor: | slovacek.milos [ 25.10.07, 21:23 ] |
| Předmět příspěvku: | forman na LPG nechytl ani omylem |
forman na LPG nechytl ani omylem ani přepnutím na benál no sem tam vyjímka a na roztlačení chytl na drc baterky měřena zátěžákem v plné zátěži OK starter OK zkuste hádat co tomu bylo miloš |
|
| Autor: | Matthes [ 25.10.07, 21:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nejake problemy v eletrice, kdyz tocis starterem, hazi svicky jiskru? Nejaky maly zkrat pri startu ... |
|
| Autor: | Šemik [ 25.10.07, 21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
přepojený drát od startéru k cívce.. Ale mmnt, favo tenhle drát vlastně nemá co.. nebo má? |
|
| Autor: | michalkatka [ 25.10.07, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: forman na LPG nechytl ani omylem |
slovacek.milos píše: forman na LPG nechytl ani omylem ani přepnutím na benál no sem tam vyjímka a na roztlačení chytl na drc baterky měřena zátěžákem v plné zátěži OK starter OK zkuste hádat co tomu bylo miloš kostra motora... ten silný mínus čo ide s baterky cez kasňu na motor, tak na kasni to malo zlý kontakt... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.10.07, 13:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no dete na to dobře jak v předchozích servisech kde to bylo, úbytek byl měřen na cívce 15 a kostra na kastli a napětí při startu bylo jak na baterce, dali ještě novou membránu 2 stuopně v redukdoru LPG a svíbčky brisk silver s odtrhem 0,55 a došlo ke zlepšení, kostry zkoumali taky odpor ve VN kabelech měřili taky, civku taky a TZ taky palec a víčko taky probádali a stav se jen časem horšil , LPG syčí benár z injektoru stříká tak si lamte hlavy stojí to za to já jsem to ještě neviděl a na dvojku drca a jelo jak raketa miloš |
|
| Autor: | michalkatka [ 26.10.07, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: no dete na to dobře jak v předchozích servisech kde to bylo, úbytek byl měřen na cívce 15 a kostra na kastli a napětí při startu bylo jak na baterce, dali ještě novou membránu 2 stuopně v redukdoru LPG a svíbčky brisk silver s odtrhem 0,55 a došlo ke zlepšení, kostry zkoumali taky odpor ve VN kabelech měřili taky, civku taky a TZ taky palec a víčko taky probádali a stav se jen časem horšil , LPG syčí benár z injektoru stříká tak si lamte hlavy stojí to za to já jsem to ještě neviděl a na dvojku drca a jelo jak raketa miloš ja sa vzdávam... |
|
| Autor: | spartra [ 26.10.07, 17:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mě to nechtělo chytit na benal,když mě zarostlo víko ac pumpy |
|
| Autor: | Kristensen [ 26.10.07, 19:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Stříkačka nebo karbec? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.10.07, 20:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Stříkačka nebo karbec? karbec miloš |
|
| Autor: | petr petr [ 26.10.07, 21:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: no dete na to dobře jak v předchozích servisech kde to bylo, úbytek byl měřen na cívce 15 a kostra na kastli a napětí při startu bylo jak na baterce, dali ještě novou membránu 2 stuopně v redukdoru LPG a svíbčky brisk silver s odtrhem 0,55 a došlo ke zlepšení, kostry zkoumali taky odpor ve VN kabelech měřili taky, civku taky a TZ taky palec a víčko taky probádali a stav se jen časem horšil , LPG syčí benár z injektoru stříká tak si lamte hlavy stojí to za to já jsem to ještě neviděl a na dvojku drca a jelo jak raketa miloš Vadná vložka spínačky při startu zmizlo napájení zapalka ?????? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 26.10.07, 21:16 ] |
| Předmět příspěvku: | |
petr petr píše: slovacek.milos píše: no dete na to dobře jak v předchozích servisech kde to bylo, úbytek byl měřen na cívce 15 a kostra na kastli a napětí při startu bylo jak na baterce, dali ještě novou membránu 2 stuopně v redukdoru LPG a svíbčky brisk silver s odtrhem 0,55 a došlo ke zlepšení, kostry zkoumali taky odpor ve VN kabelech měřili taky, civku taky a TZ taky palec a víčko taky probádali a stav se jen časem horšil , LPG syčí benár z injektoru stříká tak si lamte hlavy stojí to za to já jsem to ještě neviděl a na dvojku drca a jelo jak raketa miloš Vadná vložka spínačky při startu zmizlo napájení zapalka ?????? ale to bys poznal když dáš multimetr na cívku že tam zmizne při startu napětí miloš |
|
| Autor: | Neex [ 26.10.07, 21:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
možná je to hloupost ale co věnec na setrvačníku... uvolněný nebo vylámané zuby a startér nemá kde zabrat nebo zabírá nerovnoměrně... proto to roztlačit jde na první drc. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 27.10.07, 12:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neex píše: možná je to hloupost ale co věnec na setrvačníku... uvolněný nebo vylámané zuby a startér nemá kde zabrat nebo zabírá nerovnoměrně... proto to roztlačit jde na první drc. nene motor točí jak je psáno v příručce z roku 1950 motor se protáčí ale nechce vskočit miloš |
|
| Autor: | Neex [ 27.10.07, 12:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: Neex píše: možná je to hloupost ale co věnec na setrvačníku... uvolněný nebo vylámané zuby a startér nemá kde zabrat nebo zabírá nerovnoměrně... proto to roztlačit jde na první drc. nene motor točí jak je psáno v příručce z roku 1950 motor se protáčí ale nechce vskočit miloš já to beztak jen zkusil... |
|
| Autor: | spartra [ 27.10.07, 12:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jedině, že by nějaký chuj zašrouboval ventil na lpg a bezin |
|
| Stránka 1 z 4 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|