| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| otáčkoměr na malucha https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7167 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | škodař [ 26.10.07, 23:26 ] |
| Předmět příspěvku: | otáčkoměr na malucha |
šel by nějak předělat otáčkoměr ze škodovky na dvouválcovýho fiata?? dyž do tám dám tak jak ta bude ukazovat 2x míŇ a když předělám stupnicu tak to bude taký divný předem díky za rady! |
|
| Autor: | ventYl [ 27.10.07, 18:09 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ano da sa. Da sa otvorit a treba pomenit nejake suciastky, aby to integrovalo na polovicu. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 27.10.07, 18:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: otáčkoměr na malucha |
škodař píše: šel by nějak předělat otáčkoměr ze škodovky na dvouválcovýho fiata?? dyž do tám dám tak jak ta bude ukazovat 2x míŇ a když předělám stupnicu tak to bude taký divný předem díky za rady! nebo to přehod jakože sděláš ručičku a posuneš dopředu a vymysli mně levé zadní rameno taky bych krosil ale je urezlé a kolo šmajdá hbv teče miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|