| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| rozdelovač - vičko https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7220 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Butch [ 29.10.07, 21:41 ] |
| Předmět příspěvku: | rozdelovač - vičko |
Favorit stary typ . mam tam vičko a to ma uplne sjety ten uhlik co tam peruje na pružince , ale svičky hažou jiskry jako o život . koupil jsem radeji nove vicko (to same) je tam uhlik vpohode ale jiskry tam jsou hodne male ...oproti tomu staremu vicku . myslite ze kdyz mam nove vicko potrebuju taky novy palec ? ..palec je ale ok kdyz haze na starym vičku jiskry . jsem z toho jelen . nemuze to byt vyrobni chyba vička ? ...prosim pomoc . vysvetleni nebo radu |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.10.07, 21:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: rozdelovač - vičko |
Butch píše: Favorit stary typ . mam tam vičko a to ma uplne sjety ten uhlik co tam peruje na pružince , ale svičky hažou jiskry jako o život . koupil jsem radeji nove vicko (to same) je tam uhlik vpohode ale jiskry tam jsou hodne male ...oproti tomu staremu vicku . myslite ze kdyz mam nove vicko potrebuju taky novy palec ? ..palec je ale ok kdyz haze na starym vičku jiskry . jsem z toho jelen . nemuze to byt vyrobni chyba vička ? ...prosim pomoc . vysvetleni nebo radu no tak dej to staré a jiskři jak o život, co a jak je správné se nedá dobře posoudit okem, ale jedině nasnímat osciloskopem a průběhy VN porovnat miloš |
|
| Autor: | Šemik [ 29.10.07, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ten uhlík se dá vyměnit, je tam jen nasunutý Nový stojí asi 5kč 50hal |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.10.07, 22:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Ten uhlík se dá vyměnit, je tam jen nasunutý Nový stojí asi 5kč 50hal a natáčet a vytáčet jak klíště proti směru hodinových ručiček miloš |
|
| Autor: | Butch [ 29.10.07, 23:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a taky se da cely favorit sešrotovat a koupit si konecne auto |
|
| Autor: | deekay [ 29.10.07, 23:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Butch píše: a taky se da cely favorit sešrotovat a koupit si konecne auto bohuzial po favorite sa "auta" prestali vyrabat, uz su len transformery |
|
| Autor: | Vít [ 29.10.07, 23:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Butch píše: a taky se da cely favorit sešrotovat a koupit si konecne auto |
|
| Autor: | Vít [ 29.10.07, 23:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: Butch píše: a taky se da cely favorit sešrotovat a koupit si konecne auto bohuzial po favorite sa "auta" prestali vyrabat, uz su len transformery |
|
| Autor: | Kachnis [ 30.10.07, 11:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jistě, to máme v práci dokonce i ve vysokozdvižném vozíku, jak tam nesedíš, tak nepopojede[/quote] no u takovydleho priblizovadla je to prakticky |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|