| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| felicie 1.9 D žhaví nežhaví https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7228 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | slovacek.milos [ 30.10.07, 13:41 ] |
| Předmět příspěvku: | felicie 1.9 D žhaví nežhaví |
občas se tu řeší naftová felda že si žhaví jak chce, v mém případě na mé feldě to už přede mnou někdo několikrát řešil a vyřešil to tak že tam dal tlačítko u volantu a když to nežhavilo nažhavil jsem ručně, proměřil jsem kde co, vyměnil relátko pojistky, řídící jednotku proměřoval kostry a někonec jsme se dohodli s pavlem VOPAJE že to bude asi dveřní spinač, ale nedostal se se k němu, včera jsem vyměnoval žhavič a na hlavě pod čidlem tlaku oleje je hnědá kostra z řj a ta byla volná matička M6 jakoby zarezlá dal jsem tam podložku přítáhl to očko kostry a poezie žhaví a žhaví tak taková blbost a pamět závad 0 miloš |
|
| Autor: | DRYVER [ 30.10.07, 15:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kostry jsou svine |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|