| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Strater- obecne poznatky https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7247 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DRYVER [ 31.10.07, 00:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Strater- obecne poznatky |
Skladal sem dnes jeden starter a uz me z neho zacina hrabat. Takze jen pro upresneni: - Vyvody ze statoru (magnetu) nesmi byt pruchozi na obal, stredy tech statoru (kolem ceho jsou ty draty namotany) jsou pruchozi na obal, domecky pro uhliky - 2 jsou pruchozi na obal a 2 nejsou. Je to tak nebo ne ?? |
|
| Autor: | Šemik [ 31.10.07, 13:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Cetl jsem to trikrat, ale nejak sem nepochopil.. U 742: Dva uhlíky jsou spojeny s kostrou, dva jsou od ní izolovány. Tyto dva jsou spolu spojeny takovým plechovým páskem s kouskem bužírky. Ok? |
|
| Autor: | DRYVER [ 31.10.07, 16:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Cetl jsem to trikrat, ale nejak sem nepochopil.. U 742: Dva uhlíky jsou spojeny s kostrou, dva jsou od ní izolovány. Tyto dva jsou spolu spojeny takovým plechovým páskem s kouskem bužírky. Ok? No ja vim je to cele nejake zmatene. Jde o strater s reduktorem. Ja jsem chctel jen vedet kdy a co ma byt pruchozi na kostru |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 31.10.07, 18:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Šemik píše: Cetl jsem to trikrat, ale nejak sem nepochopil.. U 742: Dva uhlíky jsou spojeny s kostrou, dva jsou od ní izolovány. Tyto dva jsou spolu spojeny takovým plechovým páskem s kouskem bužírky. Ok? No ja vim je to cele nejake zmatene. Jde o strater s reduktorem. Ja jsem chctel jen vedet kdy a co ma byt pruchozi na kostru připoj na beteru bez deklu uvidíš hned miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|