| Škoda TechWeb https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| co nebo k cemu to ?? https://mx01.skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=7266 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Šemik [ 31.10.07, 18:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To zapojíš na B alternátoru |
|
| Autor: | jizíček [ 31.10.07, 18:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: To zapojíš na B alternátoru a co to vlastne je ?? zapojim to za ten tlustej cernej kabel co se taky zapojuje na altik ? nebo na jiny B, jsou tam myslim 2 |
|
| Autor: | Jarda S. [ 31.10.07, 18:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jizíček píše: Šemik píše: To zapojíš na B alternátoru a co to vlastne je ?? že by vyhřejvání zadního okna |
|
| Autor: | jizíček [ 31.10.07, 18:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ono my totiz stejne nefunguje |
|
| Autor: | Šemik [ 31.10.07, 18:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jak píše Sádra, vyhřívání zadního okna. A nefunguje třeba proto že nemá napájení což je tento drát B - ta M6 matice |
|
| Autor: | Radic [ 31.10.07, 18:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jizíček píše: ono my totiz stejne nefunguje a nebude to právě tím vypojeným drátem? edit: hergot zase druhej dnes už podruhé |
|
| Autor: | jizíček [ 31.10.07, 19:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mno tenhle drat sme tu uz resili... tak jsem to naten altik jen tak polozil a taky nic |
|
| Autor: | Martin [ 31.10.07, 20:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Už si založil třetí téma kvůli velice podobné věci, myslím, že by jsme to byli schopni vyřešit i v jednom. |
|
| Autor: | kofi [ 31.10.07, 22:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a spina ti to rele dobre? |
|
| Autor: | Šemik [ 31.10.07, 22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To je taky fakt, to relé bývá někdy vyhřáté čili nespíná (má ohnutý pohyblivý kontakt) |
|
| Autor: | jizíček [ 31.10.07, 23:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
takze vymenit ... |
|
| Autor: | Šemik [ 31.10.07, 23:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jizíček píše: takze vymenit ... Jak autoservis Zkontrolovat nejdřív |
|
| Autor: | jizíček [ 31.10.07, 23:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a kdyz je vyhrate tak jeste neni uplne v pr... ?? |
|
| Autor: | Šemik [ 1.11.07, 08:44 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jizíček píše: a kdyz je vyhrate tak jeste neni uplne v pr... ?? Dá se to provizorně udělat tak že očístíš kontakty a narovnáš ten ohnutý pohyblivý, i to pak drží, ale výměna za nové je samozřejmě lepší. Ale i tato "oprava" vydrží celkem dlouho |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|